Muutama tällainen

paskakokkare&kepuli&co terroristeille, niin loppuu se taviksille vittuilu ja nöyryyttäminen.

https://youtu.be/Qp200xzhXdE

https://youtu.be/kKnyA2hb2SI

Se myrkkykaasu voisi olla myös hyvä idea.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei saanut sipilä ainakaan noita terroristeja majoitettua sinne Kempeleen taloonsa.
Mikä by yhe way sekin on maksatettu meillä....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korruptio_haisee kirjoitti:

paskakokkare&kepuli&co terroristeille, niin loppuu se taviksille vittuilu ja nöyryyttäminen.

https://youtu.be/Qp200xzhXdE

https://youtu.be/kKnyA2hb2SI

Se myrkkykaasu voisi olla myös hyvä idea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu