Täysihoito Suomessa veronmaksajien rahoilla on taattu pitkäksi ajaksi
https://www.seiska.fi/Uutiset/Tassa-on-Turun-terroriteosta-syytetty-Abderrahman-Bouanane-ei-peitellyt-kasvojaan
https://www.seiska.fi/Uutiset/Tassa-on-Turun-terroriteosta-syytetty-Abderrahman-Bouanane-ei-peitellyt-kasvojaan
Vastaukset 17
Vanhimmat
hänkin on alkanut saamaan rakkauskirjeita suomalaisilta naisilta
" silmistäsi näkee että et ole pohjimmiltasi paha "
Leveä hymy! Kylläpä on makoisaa köllötellä suomalaisessa vankilassa...
Katuvaisia ilmeitä?
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005634539.html
Vittumaisen näköin paviaani todellakin. Saakohan linnassa lättyynsä kunnolla???
Ajatelkaas, 5 viikon mittainen oikeudenkäynti tämmösessä asiassa jonka voisi käsitellä varmaan 1-2 tunnissa. Tää on kyllä isoa bisnestä lakimiehille ja tietysti veronmaksajien piikkiin. Empä taida kohta maksaa yhtään veroja tähän Hölmölandiaan.
Suomen oikeuskäytäntö on luotu myöskin sinun itsesi turvaksi.
Eikö ole kuitenkin oikeus ja kohtuus että noudatamme maamme lakeja.
Jotenkin kommentoinnistasi voisi jopa päätellä että mielestäsi sharia laki olisi parempi ? Mielivaltaisempi ainakin minun mielestäni ?
Itse uskon vakaasti että Suomen länsimainen oikeuskäytäntö on maailman parhaita.
Tuomiot kautta linjan surkean pieniä, näiden petojen vuoksi usa:n tuomiot ovat satoja ellei tuhansia vuosia että murhjaat ja muut raiskaaja eläimet pysyvät lukkojen takana, suomessa uskotaan vielä vankilan "parantavan" ehei jos näin on eikö sairaala olisi oikea paikka.
Mieti nyt ihan omilla aivoillasi: 5 viikon mittainen oikeudenkäynti joka varmaan pitkittyy aina vaan... Ja tämä asia on sentään päivän selvä juttu eikä mikään epäselvä Anneli Auerin keissi. Edellisellä viestilläni ei ollut mitään tekemistä Suomen lakien kanssa. Eikö se ole Suomen lakia vastaan aika pahasti, että lakimiehet pitkittävät selvää tapausta aina vaan pelkästään siksi, että voivat hankkia näin mahdollisimman jättimäiset korvaukset yhteiskunnan piikkiin.
En vastaa enää sulle mitään.
Näiltä pojilta se hymy ei hyydy. Suomen rikastuttaja parhaasta päästä.
Ja tämä "sankari" Hassan zubier valittelee pientä eläkettään ja haluaa Suomeen ,tietenkin haluaa. Toivottavasti ei palkita linnanjuhlilla
Suomessa KAIKKI HYVIN.
"Suomen oikeuskäytäntö on luotu myöskin sinun itsesi turvaksi.
Eikö ole kuitenkin oikeus ja kohtuus että noudatamme maamme lakeja."
Niin kauan kuin tässäkin maassa keskityttiin oikeuskäytännöin noudattamaan tämän maan lakeja kohdistuen nimenomaan tämän maan alkuperäiskansalaisiin, ei tällaisia ongelmia ollut. Sitten kun alettiin tämä maailmankansalaisuus veuhottaminen ja kaikkien maailman kansojen ja kansalaisten yhdenvertaisuus vouhotus - siinä vaiheessa on menty rajusti jorpakkoon.
Nythän tässä tulee käymään tämän suvakki vajakkisuus idiotismin jatkuessa niin, että yhä useampi vierastaistelija tulee tuon hiekkakultin kätköistä tähänkin maahan - täällä perse pystyssä toivotetaan tervetulleeksi 'meillä on unelma' mantraa hokien - tekemään noita terroritekojaan ja täällä ne palkitaan leveällä vankilalomalla. Suomi-tytöt tosiaan alkaa lähetellä näille rakkauskirjeitä ja tarjoutuu jakamaan namia hameen alta, hiekkakultin piiristä toki löytyy näille omatkin palkitsijat siihen päälle vielä. Ja kun vankilasta vapaudutaan, lapsivaimot on jo tilauksessa muista maista kultin piiristä.
Niin kauan kuin tällainen ääliöidiotismi suvakki vajakkisuus ja näiden vierastaistelijoiden maahan päästäminen ja palkitseminen jatkuu entiseen malliin, näitä tulee tunkemaan tähänkin maahan entistä enemmän. Tämä maa tarjoaa näille lepoloman vankiloissakin rakkauskirjeseireenien kera, sekä siellä saman hiekkakultin piirissä arvostusta. Kultin oppi kun kehottaa valehtelemaan ja esittämään vääräuskoisille vaikka mitä ja tarvittaessa vaikka tappamaan ne kaikki pois. Koraanista löytyy tällaisia värssyjä.
Mitä namia hameen alta??
Jihadistikarvat naamassa ja virne päälle...
Huippuasianajaja kikkailemassa tuomioa minimiin...
Kai panitte merkille että nämä ukot pitävät meitä ja oikeuslaitostamme täysin pilkkanaan?
Pallinaamalla oli Hassan tukena koko oikeudenkäynnin ajan. Hassan vaatii uutta autoa Suomen valtiolta. Pallinaama nauroi,koska kaikki mennyt nappiin. Kohta vapaus koittaa.
Miksi Hassan vaati uutta autoa Suomelta ??
Hassanin entiseen autoon ei sovi pyörätuoli, jossa istuu näyttävästi valvomassa karvapallinaamaa. Miten asiattomat voi istua siellä kommentoimassa? Onko puhtaat jauhot?