Oletteko koskaan huomanneet että kun itse pieree ja vaikka se haisiski niin se on kuitenkin oma ja jopa kotoisa fiilis tulee ns hajussa kasvaa.
Mutta auta ARMIAS..kun joku vieras pierasee ns vieras pieras..niin se on kyllä aika henkilökohtainen loukkaus ja aistiärsyke monin tavoin. Hyvät ihmiset. piereskelkää vaan itsellenne elkää toisillenne se on oikeasti loukkaus.
oma pieru/vieraspieru
0
65
Luetuimmat keskustelut
- 1341712
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta2161119Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.171815Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.258612- 33561
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut11534- 187519
- 206515
- 41456
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen19444
