ATM on komea, mutta ATN on ruma ja/tai 30+

Ja sekös se naisia vituttaa ja tekee kateelliseksi. ATM on ATM epämiehekkään luonteensa ja/tai autisminsa takia. Tämäkin huippukomea ATM kirjoittelee HC-ATM foorumilla aktiivisesti ja jo kuvista voi nähdä, että mies on autisti ja epämiehekäs luonteeltaan

https://lookism.net/Thread-Slayer-Wow-look-at-this-slayer-8-10
10174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Heh, enhän mä ole ollut koko elämäni aikana noin nätti kun toi poika. Mutta ei oo tullut kyllä mieleen kadehtia, jonkun ulkonäköä.

Jos jotakin tarttee kadehtia, niin lottovoittajia! Saamari kun niil on käynyt mäihä.

Äänestä

Eli tarkoitatko sinä, että mies voi olla ATM lukuisilla eri tavoilla, mutta nainen vain yhdellä tavalla? Sehän on silloin naisten kannalta hyvä juttu. Jos vaan katsoo, ettei satu olemaan ruma, niin jos kerran mikään autismi, epänaisellisuus tai muukaan henkinen ominaisuus ei voi "tasoa" laskea, niin mikäs siinä sitten.

Äänestä

Jos ATM:t ovat komeita, niin rumat eivä ole ATM:iä. Eli miehen saastainen rumuus ei olekaan ongelma parin löytämisessä.

Äänestä

Täällä kyllä väitetään että komea mies saa aina naisia vaikka olisi millainen autisti. Komea ei voi olla olla ATM.

Äänestä
  • Kuka tuollaista on väittänyt? Miehen tason ratkaisee miehekäs käytös, myös komea ATM kaverini on saanut kauniilta 11v nuoremmalta naiselta tylyt pakit kun luonne paljastui erittäin epämiehekkääksi.

    Äänestä

  • Naisasialooser11 kirjoitti:

    Kuka tuollaista on väittänyt? Miehen tason ratkaisee miehekäs käytös, myös komea ATM kaverini on saanut kauniilta 11v nuoremmalta naiselta tylyt pakit kun luonne paljastui erittäin epämiehekkääksi.

    Palstan ätmit väittävät, että komea mies saa olla mitä tahansa, naama ratkaisee.

    Äänestä

  • einoin kirjoitti:

    Palstan ätmit väittävät, että komea mies saa olla mitä tahansa, naama ratkaisee.

    Status ja resurssit.

    1Äänestä

  • himottaanaisiamyös kirjoitti:

    Status ja resurssit.

    Joo, mutta siitä ei ollut nyt kyse. Puhe oli nyt vain komeista miehistä, jotka saavat palstan ätmien mukaan olla mitä tahansa (köyhiä, huonokäytöksisiä, autisteja) mutta naiset tykkää aina.

    Äänestä

Olenko tänään komea vaikka eilen olin ruma. En halua olla komea koskaan.

Äänestä

Ette ota huomioon muslimitunkeutujien tuomaa vaihtelua parisuhdemarkkinoille. Suuri markkinoiden vetoisuudesta tulee ulkomailta esim usa, kreikka yms, josta miehet downgraa suomeen eli alemman tason maihin etsimään kumppania. Yleensä ovat irto seksin perässä, mutta samalla romuttavat paikallisen parisuhde-ekosysteemin toiminnallaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooser11 kirjoitti:

Ja sekös se naisia vituttaa ja tekee kateelliseksi. ATM on ATM epämiehekkään luonteensa ja/tai autisminsa takia. Tämäkin huippukomea ATM kirjoittelee HC-ATM foorumilla aktiivisesti ja jo kuvista voi nähdä, että mies on autisti ja epämiehekäs luonteeltaan

https://lookism.net/Thread-Slayer-Wow-look-at-this-slayer-8-10

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu