Jämsänkosken Neste 16.4.

Hei sinä nuori nainen Jämsänkosken Nesteellä noin kello 11.20. Istuit viereisessä pöydässä kahden kaverisi kanssa, katottiin toisiamme pitkään ja jäi harmittamaan, etten sitten tullut pyytämään numeroos.
3647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mistä sinut saa kiinni?

Äänestä

Voit vaikka näin alkuun kirjoittaa tähän tuntomerkkejä..

Äänestä

..oliko, sulla kumpparit jalas, ja laahustavat farkut ja haisit,,, hy....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


erteyrwery kirjoitti:

Hei sinä nuori nainen Jämsänkosken Nesteellä noin kello 11.20. Istuit viereisessä pöydässä kahden kaverisi kanssa, katottiin toisiamme pitkään ja jäi harmittamaan, etten sitten tullut pyytämään numeroos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu