Kummasti tuo Ericiä vainonnut huligaani Jos noinvain palasi maisemiin, viimeksi
nähtiin kun joutui pidätetyksi.
Sitten vaan kaveri on taas maisemissa ilman että mitään on tapahtunut välillä, on kuitenkin
mainittu, että David ja Jacob olisivat auttaneet Joshia tämän elämässä, näistä ei kuitenkaan
ole mitään kerrottu sarjan tapahtumissa.
Mahdetaanko Joshista kehitellä samantyyppistä hahmoa kuin Rossista, joka alkujaan piinasi Laurelia, Rossin mukana sarjaan tuli sitten myöhemmin koko Bartonin veljessarja, äiti-Emmaa myöten.
Huligaani-Josh palasi ykskaks
9
619
Vastaukset
- Näin_se_on
Älä nyt, juurihan Josh korjasi Ericin auton.
- hmmmmhmmm
Erick hankki haulikon... ennakointia tulevalle...pojat keksii jotain...
- outosarja
Tässä sarjassa nykyään on kaikki mahdollista. Pahikset muuttuu yhdessä päivässä hyviksi ja päinvastoin.
- Se.käy.äkkiä
Pahiksesta pyhimykseksi roolileikki menossa Joshin kohdalla.
Jacobkin on yhtäkkiä parasta kaveria vihaamansa sällin kanssa.
Tämänkin pojan mieli muuttuu, sellaista vauhtia ettei perässä pysy.
Samoin Davidin. - Äänettömätovetko
Miten se kartanossa pörrännyt poika pääsi kuvaamaan tapahtuman Davidin kaupassa ilman, että kukaan huomaa?
- Tarkkaavaisuutta
Et ole seurannut kovin tarkasti sarjaa, jos sekoitat Jamien ja Gerryn. Gerry on Lachlanin vankilakaveri. Hän asuu kartanossa. Jamie on se Joshin hulikaanikaveri.
Salakuvaaminen onnistui ilmeisesti jonkun hyllyn takaa, muiden vouhottaessa kovaäänisen mölinän kera omiaan. - Erehdyinkö
Tarkkaavaisuutta kirjoitti:
Et ole seurannut kovin tarkasti sarjaa, jos sekoitat Jamien ja Gerryn. Gerry on Lachlanin vankilakaveri. Hän asuu kartanossa. Jamie on se Joshin hulikaanikaveri.
Salakuvaaminen onnistui ilmeisesti jonkun hyllyn takaa, muiden vouhottaessa kovaäänisen mölinän kera omiaan.Kuka kuvasi kaupalla?
- heippanäkemiin
Sitten tämä zombi-juoksu, ei tsiisuskraist..ei oo totta! mitä vielä?
- plotplotplot
Huomasitteko kenen hautakiveen luoti osui ja rikkoi sitä? Robertin isän Jack Sugdenin kiveen jotta se voitiin uusia. Google hautausmaa kuvissa näkyy uusittu kivi joka on vaaleampi. Miksi se kivi sitten haluttiin uusia? Entinen kivi oli vähän ikääntynyt ja likaantunut ja se uusi nähdään myöhemmin sarjassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1265626
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai964853Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1404804Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3912359- 1302266
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv11996- 1091876
- 2561607
- 3821363
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.601203