Vittu mitä kusetusta toi länsiauto tarjoaa, ihan täyttä paskaa, varmaan kokoomuspulju.
Vastaukset 7
- tjj
Länsiauto pyrkii tavoittelemaan pelkästään voittoa ja asiakkaan palvelu loppuu tasan siihen kun saa myytyä auton. Asiakaspalvelu muuttuu täysin ja auton myynnin jälkeen se muuttuu vihamieliseksi ostajaa kohtaan. Kiva juttu sinänsä kun antaa heille rahansa. Minulta hajosi autosta vaihdelaatikko ja Länsiauto ei suostunut korjaamaan vaihdelaatikkoa. Hämeen alueen Aluejohtaja ei edes vaivautunut vastaamaan viestiini. Onko muilla vastaavia kokemuksia?
- HjaK
Meille kävi vähän vastaavasti. Länsiauton myyjä lupasi myydessä että jos autoon tulee vika, niin he vastaavat siitä. Parin päivän jälkeen auto ei enää startannut. Soitto vaihtoautopäällikölle ja vastaus oli: "vie pappa tunkkis korjaamolle, me emme vastaa mistään ". Karttakaa Länsiautoa, se on Suomen suurin autohuijari.
- Varmet
Kiitos vinkistä. Heillä olisi ollut yksi vaihtoehto.
- Anonyymi
Varokaa Länsiautoa. Huonoin kautta aikain. Ei yhtään hyvää kokemusta, kusetusta kyllä.
- Anonyymi
Minulla huonoja kokemuksia Länsiauton huolloista.
Huollon jälkeen tuli roskia auton sisään. Sisäilmasuodatin poistettu.
Huollon jälkeen huomasin että ajovalot laitettava aina itse päälle ja sammutettava. Kuvittelin että tämä on normaalia. Seuraavassa huollossa huomattiin, ajovalo rele puuttui autosta.
Joka huollon yhteydessä laskuttavat pesuainesäiliön täytön, vaikka olen sen täyttänyt sen aivan täyteen.
Merkkasin ennen huoltoa öljyn puhdistimen. Sama merkki oli huollon jälkeen.
Siihen loppui yhteistyö sen puljun kanssa. Olen joskus miettinyt, mitä öljyä he oikeasti moottoriin laittavat. Mobil 1, olen pyytänyt ja siitä maksanut. - Anonyymi
Kerran ostin länsiautosta itäauton.
Mitäs se semmoinen peli on? - Anonyymi
Minulle möivät monivikaisen auton. Olkaa varovaisia tämän autoliikkeen suhteen!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5791184- 71821
Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.266652- 53624
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o161612Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä171611Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.84562Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta119552Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht202519Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20486