Seksi on ällöttänyt minua jo vuosia enkä ole ikinä ollut kiinnostunut mistään seksiin liittyvästä. Pelkkä sukupuolielimen näkeminen (myös omani) tuntui kauhealta.
Nyt olen parikymppinen ja seksi jutut on tullut ihan yllättäen mieleeni eivätkä ne enää ällötä vaan kiinnostaa ja jostain syystä tämä ahdistaa ja pelottaa minua. En ajattele, että seksi on paha asia, mutta jotenkin minua vain ahdistaa se, että olen alkanut kiinnostua seksistä ja erityisesti sitomis-jutuista.
Vaikka ajattelenkin seksiä ja joskus jopa fantasioin siitä, en halua itse seksiä tai vieläkään nähdä sukupuolielintä.
Seksi-aihe samaan aikaan kiinnostaa ja pelottaa minua. Tuntuu vähän siltä kuin haluaisin pysyä huoneessa, jossa ihmiset alkavat harrastaa seksiä, mutta heti kun mies ottaisi bokserinsa pois juoksisin ulos huoneesta ja itkisin.
Onko tämä normaalia?
Seksuaslisuus pelottaa
6
1521
Vastaukset
Entäpä sitten läheisyys ja illanviettoseura?
Minulle voi kirjoittaa joko aloittaja tai sitten joku toinen kokematon, jos täällä sellaisia on.
Tykkäisin saada seuraa kokemattomasta naisesta. Seksiä ei ole mikään pakko harrastaa etenkään heti, vaan voidaan vaan viettää aikaa ja yötä yhdessä kavereina ja käydä viihteelläkin.
Kirjotelkaahan toki rohkeasti ja mukava jos voisi auttaa esim. tuollaisissakin ongelmissa ihmisiä.
Olen hieman yksinäinen, joten seura kelpaa .On normaalia. Seksi ja seksiin suhtautuminen on hyvin monimuotoista. On tärkeää käsittää, ettei ole oikeaa ja väärää, vaan kullakin on oma tyylinsä. Tyyli muuttuu murrosiässä ja pikku hiljaa vielä aikuisenakin. Myös seksipelot ja sitomisfantasiat ja teot ovat ihan tavallisia. Hyvää jatkoa sinulle! :-)
On normaalia. Seksuaalisuus on laaja käsite ja mielenkiinnot moninaiset.
Kirjoita jos kiinnostaa. En etsi tapaamista.Normaalia on.
- Huhhahhei
Eipä tällä helteellä kiinnosta vähääkään vaakajumppa
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m372736Miten kaivattusi teki sinuun lähtemättömän vaikutuksen?
Minulla kävi niin, että hän laittoi ruokaa, kun olin nälkäinen. Tie miehen sydämeen käy vatsan kautta.891174Alkon myynti putosi kesäkuussa 10 prosenttia
Niin se hallitus tuhoaa valtion verokertymää ylisuurella alkoholiverolla, kun kansalaiset hankkivat juomansa ulkomailta.127979Oliko mies vetäytyminen
Toimiva veto? Miten meille kävi. Ei hyvin ja mahdottomalta tuntuu tilanne nyt.60950- 66907
Ulosotossa olevan tulisi saada itse päättää
Maksetaanko hänen ulosotossa olevia velkoja takaisin yksi kerrallaan vai ripotellen pikku summia sinne tänne, kuten ulos76868Oon tässä pohtinut että se nainen
Ei sovi sulle. Ihmetyttää mitä näet hänessä. Mieheltä miehelle70815EU:lta tyly ratkaisu Temulle
On se hyvä, että EU on vihdoin ja viimein puuttunut noiden Kiinan krääsän kauppiaiden toimintaan. https://www.is.fi/ta99812Nainen on ihana
ilta-päivää tosi söpölle naiselle 🤗😘☺ Jos saisin sinut nainen oisin onnellisin mies Etpäs tiedäkään keneltä tämä on?25718Hallinto-oikeus kumosi valtuuston päätöksiä
Teksti-tv kertoo, että valtuuston päätöksentekoon on osallistunut varavaltuutettu jolla ei ollut oikeutta osallistua. Mi30684