heinointa tässä päivässä oli se että "Stacey" käveli vastaan tuijottaen puhelintaan ja ajautui ontossa pääkopassaan navigointivirheeseen (koordinaatio pahasti hukassa) ja suoraan kadulla mun kulkureitille. En väistänyt kuten kaunis nainen olettaa että miehet tekee ja suora olkapääosuma heitti biatchin perseelleen maahan. Kommentoin sarkastisesti "katso minne kävelet". Jäi haavi auki möllöttämään. Herrasmiehet on luusereita.
Päivän paras teko on Staceyn kyykytys
13
381
Vastaukset
Nää avaintermit kyllä pitäisi suomentaa, keskivertoätmi ei alkukieliseistä erota edes kumpi on mies ja kumpi ei...
- Karmanlähetti
Joku päivä kuulet vaan v-8 moottorin murahduksen sivulta ja jäät samalla monsterjyystötrucin alle ja Stacyn mies nauraa ja sanoo: kato missä kävelet ätmi!
:)))))))))))Niin Penetrators MC:n miehillä onkin just niitä jyystö-Truckeja, kuten Chevy Silveradoja, Dodge Ramia ja Ford Dutya:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- järki.hoi
Sitten aapee ihmettelee miksi hänestä tuli runkkari. Miksiköhän...
- gfdhfd5t54gf
Ainoa tapa päätyä runkkariksi on olla lapanen alunperinkin. Saanti ei runkkariksi muuttuessa parane, mutta ainakaan ei tarvi enää nöyristellä pillun toivossa.
Mikä ihmeen Stacey??
Taidat itse olla joku naisettomuudesta kärsivä ätmiluuseri, kun puhut oin halventavasti naisista ja vielä tahallasi tönit heitä ulkona liikkuessa.- Gnuk
Ottamatta nyt kantaa siihen Staceyhin sun muihin niin pakko todeta, että minuakin vituttaa ne kännyääliöt, jotka eivät katso eteensä. Erityisesti vituttaa ne vitun kännykkäpyöräilijät. Sais kytät alkaa räpsimään niille sakkoja huolella.
- oletko.ätmi
Onko sukupuolella väliä?
- Gnuk
oletko.ätmi kirjoitti:
Onko sukupuolella väliä?
Ei. Kaikki kännyääliöt vituttaa.
- crux
Ärsyttää kun lähes aina pitää olla se joka väistää. Aina pitää olla "kypsempi osapuoli". Kadulla lapset, naiset ja holmöt törmäilevät ympäriinsä ja vanhukset kyntävät omaa uraansa. Kuka väistää - normaali mies tietysti. Työelämässä naiset kiukuttelevat ja menestyjät jyräävät - tiedämme jo kuka väistää. Tinderissä nainen onnistuu kesken keskustelun saamaan jonkun muskelimiehen tai hipsterin kanssa osuman - tavallinen mies siirretään sivuun ja väistyy myös suosiolla koska on siihen tottunut.
Todennäköisesti kävisit helposti hipsteristä. Olisit vaan sellainen kuin olet ja sanot että olet sellainen ironisesti. Olen käyttänyt samaa kikkaa ja nyt minua pidetään coolina.
.. Niin, kuin sanottu.. Monet Palstan(kin) "Kiltit&Kunnolliset" on vain Persesteleviä&Outoilevia MrNiceGuy Persoonia/Luonteita.. TekoKilttejä siis.. ;P
#KarmaIsBiatch
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242361Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?3411940Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä241846Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o91649Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581478Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise121012Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu17970- 63845
- 55830
Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?2788