Päivän paras teko on Staceyn kyykytys

Non-Chad

heinointa tässä päivässä oli se että "Stacey" käveli vastaan tuijottaen puhelintaan ja ajautui ontossa pääkopassaan navigointivirheeseen (koordinaatio pahasti hukassa) ja suoraan kadulla mun kulkureitille. En väistänyt kuten kaunis nainen olettaa että miehet tekee ja suora olkapääosuma heitti biatchin perseelleen maahan. Kommentoin sarkastisesti "katso minne kävelet". Jäi haavi auki möllöttämään. Herrasmiehet on luusereita.

13

369

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nää avaintermit kyllä pitäisi suomentaa, keskivertoätmi ei alkukieliseistä erota edes kumpi on mies ja kumpi ei...

      • Oletan, että tarinassa rekkalesbo-feministi-läski tönäisi nurin pro-feministi"miehen".


    • Karmanlähetti

      Joku päivä kuulet vaan v-8 moottorin murahduksen sivulta ja jäät samalla monsterjyystötrucin alle ja Stacyn mies nauraa ja sanoo: kato missä kävelet ätmi!

      :)))))))))))

      • Niin Penetrators MC:n miehillä onkin just niitä jyystö-Truckeja, kuten Chevy Silveradoja, Dodge Ramia ja Ford Dutya:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


    • järki.hoi

      Sitten aapee ihmettelee miksi hänestä tuli runkkari. Miksiköhän...

      • gfdhfd5t54gf

        Ainoa tapa päätyä runkkariksi on olla lapanen alunperinkin. Saanti ei runkkariksi muuttuessa parane, mutta ainakaan ei tarvi enää nöyristellä pillun toivossa.


    • Mikä ihmeen Stacey??

      Taidat itse olla joku naisettomuudesta kärsivä ätmiluuseri, kun puhut oin halventavasti naisista ja vielä tahallasi tönit heitä ulkona liikkuessa.

    • Gnuk

      Ottamatta nyt kantaa siihen Staceyhin sun muihin niin pakko todeta, että minuakin vituttaa ne kännyääliöt, jotka eivät katso eteensä. Erityisesti vituttaa ne vitun kännykkäpyöräilijät. Sais kytät alkaa räpsimään niille sakkoja huolella.

      • oletko.ätmi

        Onko sukupuolella väliä?


      • Gnuk
        oletko.ätmi kirjoitti:

        Onko sukupuolella väliä?

        Ei. Kaikki kännyääliöt vituttaa.


    • crux

      Ärsyttää kun lähes aina pitää olla se joka väistää. Aina pitää olla "kypsempi osapuoli". Kadulla lapset, naiset ja holmöt törmäilevät ympäriinsä ja vanhukset kyntävät omaa uraansa. Kuka väistää - normaali mies tietysti. Työelämässä naiset kiukuttelevat ja menestyjät jyräävät - tiedämme jo kuka väistää. Tinderissä nainen onnistuu kesken keskustelun saamaan jonkun muskelimiehen tai hipsterin kanssa osuman - tavallinen mies siirretään sivuun ja väistyy myös suosiolla koska on siihen tottunut.

      • Todennäköisesti kävisit helposti hipsteristä. Olisit vaan sellainen kuin olet ja sanot että olet sellainen ironisesti. Olen käyttänyt samaa kikkaa ja nyt minua pidetään coolina.


    • .. Niin, kuin sanottu.. Monet Palstan(kin) "Kiltit&Kunnolliset" on vain Persesteleviä&Outoilevia MrNiceGuy Persoonia/Luonteita.. TekoKilttejä siis.. ;P

      #KarmaIsBiatch

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      363
      12980
    2. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      24
      3980
    3. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      85
      3952
    4. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      61
      3834
    5. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3294
    6. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      60
      3170
    7. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      137
      3098
    8. 104
      3061
    9. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      44
      2922
    10. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      159
      2744
    Aihe