Vai olisiko Halla-aho jo käynyt pyytämässä liittymään persuihin? Ainakin tekojensa perusteella persuainesta.
Miksiköhän persut eivät kiihkoile Penttilästä?
Eipersuaminnekään
16236
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Hakemus on vetämässä
Hakupaperit menikin vihreisiin. Sinne sopii vallan mainiosti luomutuote, joka ei turhanpäiväisillä ideoilla muuta elintapojaan.
Kokoomuksen KOIRANULKOILUTTAJAN TAPPAJAT ja ym. murhaajat ovat lähteneet hekumoimaan aloituksilla, jotka kuuluvat heidän agendaansa.
.
Tappamisessa on kokoomuksella on jo 100 vuoden kokemus.
.
Rantaruotsalainen Penttilä jatkaa kokoomuksen "nahkahanskailua" ja pitää asianajajat ja tuomarit kiinni tienesteissä.
Ketjun aloittajalla on näköjään taas kovat psykoosit päällä.
Toisin kuin luullaan perussuomalaiset ovat poliisien suuresti kannattama puolue kokoomuksen lisäksi. Penttilän toiminta taas viittaa anarkistien toimintaan ja vasemmistoliittoon, joten luontevampaa olisi, jos Penttilä hakisi vasemmistoliiton jäsenyyttä.
RKP:stä ko. mulkku on. Jukka Torsten Lindholm alunperin. Aito freudenthalilainen, eli ÄRKKOPEE!
Jaa et vallan bättre folkkia? No ilmankos se on saanu ihan selkeistä murhista pelkkiä tappo- ja kuolemantuottamustuomiota!? :/ Toi psykopaatti olis pitäny jo aikaa sit tuomita loppuelämäksee vankimielisairaalaa, mut ei vaa onnistu näiltä meijän "osaavilta" tuomareilta!? :/
Eikös tuollainen heikompiensa kuristelija ole aivan selvää lestakepuliainesta..?
Lestakepulismissa kun on ainakin perinteitä kurittamisesta ja lähes sadistisesta vähävaraisten kyykyttämisestä.
Olen samaa ihmetellyt, ei mitään selityksiä, kuten tavallisesti. "kyllä se vaan on nimensä suomalaistanut kehitysmaalainen" . "Ei suomalaiset tee tuommoista, kyllä sillä voi olla Suomen passi, muttei ole suomalainen". Varmasti on sossut ja kelat kustantaneet naaman valkaisemisen.
Miksi pitäis kiihkoilla? Kuolemantuomiohan tuolle pitäisi antaa, mutta Suomen sairaassa rikollisten hyysäyskulttuurissa saanee jälleen vain pari vuotta ehdollista.
Miksi pitäisi kiihkolla?
Aloittaja varmaan saa niistä jonkinlaista tyydytyksiä ja orgasmeja itselleen?
Sairas pervo....
Persut, jos ketkä haluavat raiskaajille ja murhaajille kunnon tuomiot. Suvakithan näitä penttilöitä ja muhamedeja paapovat.
Pitäisikö sitten aloittaa siivoamalla omat nurkat, ennen kuin menee naapuritontin rajalle huutelemaan?
"Kun katsotaan syytteessä olleiden ehdokkaiden määrää tai osuutta kunnallisvaaliehdokkaista, Perussuomalaisilla on molemmilla mittaustavoilla ehdottomasti eniten rikollisia riveissään. Hesari selvitti tilannetta suurissa kaupungeissa, ja persuilla on niissä 1126 ehdokasta, joista 8,7 prosenttia syytteen saaneita, ..."
... joista kuinka moni on raiskaaja tai murhaaja? :)
Joten koitas nyt vaan jaksaa syödä niitä ADHD-lääkkeitäsi, et oppisit viel tällä vuosituhannella edes kerran pysymään aiheessakin, ja käydä siellä puheterapiassa jotta oppisit myös kerrankin ymmärtämään että mitä näissä kirjotuksissa oikein aikuisten oikeesti lukee! :)
Penttilä on mitä aidoin lestadiolainen keskustapuoluvelainen Oulusta.
Mitä parhainta Jumala Ruoska -ainesta näillä Suomi lähtee nousuun