Ilja Janitskinin naiset?

Niin Ilja Janitskinin naiset? Onko niitä vai onko hän hmmm .. tiedätte varmaan mitä tarkoitan?
16237
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

On sullakin kyllä ongelmat.

Äänestä

Tyrkyllä naisia varmasti on, onhan Breivikillekin.

Äänestä

jotain siinä on kun naiset juoksevat perässä taittaa olla sellainen pahapoika mikä vetoaa naisiin.

Äänestä
  • Ilja - Euroopan tavoitelluin emigrantti, iso ja komea, raamikas könsikäs! Edes syöpä ei vie hänen eläimellistä charmiaan, voimiaan tai hiuksiaan!

    BREAKING WIND NEWS!!!

    Jalkapantojen myynti räjähtänyt käsistä kautta Euroopan! Naisten litimärkien bondage-fantasioiden liittyessä vain ja ainoastaan siihen kuka saa laittaa Iljalle jalkapannan. Suomessa ei ole nähty vastaavaa hysteriaa edes Dingon kulta-aikoina!

    Äänestä

  • Ostankinon betonitunnelissa Ilja on ollut ottavana osapuolena ja Igorin mukaan ihan omasta halustaan.

    Äänestä

Eikö kukaan tosiaan tiedä yhtään naista jonka kanssa Janitskin olisi seurustellut?
Jotain johopäätöksiä tästä voi kyllä vetää.

Äänestä

Kyllä mä tiedän, pirjo, nina, veera, kaisa, sanni, milla, erja, hannele, gisu, outi, olga... En nyt kaikkia muista

Äänestä
  • Heh heh. Nettiseurustelukavereita. Toi Olga on paras niistä. Mitäänsanomattoman näköinen hiirulainen joka somessa hullunkiilto silmissä ufoilee vaikka mistä asiasta koskien Iljaa. Hyvät naurut sen kirjoituksista kyllä saa.. 😂

    Äänestä

Ainakin, jos laskeutuu vaikka huomenna taivaistaan Kansalaistorille, löytyy jonoa , tarjontaa on, naiset kiihkeinä odottavat. Voisi tietysti aloittaa seitsenkymppisistä ikätytöistä, nuoremmat ehtivät vielä odottaa vuoroaan.

Äänestä
  • Tautisimmat ovat Iljan mieleen.

    Äänestä

Käy tosi kuumana ainakin tähän yhteen Jessikkaan...

Mutta nämä "isäm maalliset" miehethän tekevät kaikkea kummallista saadakseen naisen suosiota. Vrt. palstan umpirakastuneet ja todellisuuspakoiset Laura-fanit.

Äänestä

Saako ilja vankilassa panolomaa?

Äänestä
  • Toki. Ei uuden MV:n päätoimittajan pidä sentään siksi olla puutteessa että Ilja on vankilassa.

    Äänestä

Eikös se nuorempana ollut oikein pelimies eli englanniksi playboy?
Ainakin mitä Jussi Ahde jossain haastattelussa kertoili.

Äänestä
  • Taisi olla silloinkin vain pelkkä toyboy?

    Äänestä

  • Moskovan poikien mukaan Ilja on poikarakas.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talvisota kirjoitti:

Niin Ilja Janitskinin naiset? Onko niitä vai onko hän hmmm .. tiedätte varmaan mitä tarkoitan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu