Lailliset tavat vastat nalkutukseen?

Mitkä ovat hyviä ja tehokkaita tapoja vastata naisen 24/7 nalkutukseen nyky-Suomessa? Vettä päähän? Antaa selkään? Ampua haulikolla aivot seinille?

Mieluummin kuitenkin laillisia tapoja. Kiito
3158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

- "nyt turpa tukkoon tai lähden tästä vieraisiin " - sillä reisulla olen vieläki.

Äänestä

Ottelen kaljaa

Äänestä
  • Joo, siinähän akka mellastaa. Käännän telkan kovemmalle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Väsynyt_mies kirjoitti:

Mitkä ovat hyviä ja tehokkaita tapoja vastata naisen 24/7 nalkutukseen nyky-Suomessa? Vettä päähän? Antaa selkään? Ampua haulikolla aivot seinille?

Mieluummin kuitenkin laillisia tapoja. Kiito

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu