Onko kokemuksia viagra yms lääkkeen reseptistä suomalaisen etälääkärin kautta? Kyse on endimmäisestä reseptistä.
Viagra/ciakis yms resepti etälääköristä
Etälääkäriin
4
614
Vastaukset
- 232018
Mitä sitä häpeemään ,mene legurin luo ja sano ett heppi ei aina seiso normaalisti et voisko saada reseptiä joka jeesais hieman.Ja kyllä kirjoottaa.
- Näppituntumalla
Labran kautta ja sen jälkeen sormitesti...
- Yökyöpä
Terkkarin lääkäri kirjoitti samantien reseptin ilman muita tutkimuksia.
- E-Apu
Onnistuu myös ilman reseptiä.
Lisätietoja: [email protected]
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293