Alkaakohan Suomalaiset jo olla kypsiä tekemään..

.. tekoja, joilla maahanmuuttajat ja romanit saataisiin ymmärtämään, että tämä maa on Suomi!

Kävelkää ylpeästi kauppakeskuksissa selvän maahanmuuttajajengin läpi.

Vetäkää avaimella pitkä viiru romanien autoon joka on pysäköity invapaikalle.
22210
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Eli suomalaisten pitäisi degeneroitua samanlaiseksi kuin he ovat? todella huono neuvo, olet vissiin asunut Delawaressa liian kauan kun sinusta on tullut samanlainen degeneroitunut aasi kun USAlaiset ovat.

Mitäs luulet tuommoisen käyttäytymisen aiheuttavan? ei ne ainakaan pois maasta muuta vaan ryhtyvät kostotoimiin suomalaisia vastaan.

Äänestä
  • Onko Delaware enempi freeware vai malware..tai ransomware?

    Äänestä

  • Eli olet siis sitä mieltä että maahanmuuttajat ovat degeneroituneita ihmisiä?
    Kiitos, juuri tämän kaltaista lausuntoa oon aina odottanutkin suvakilta, että vihdoin tunnustatte tosiasiat! :)

    Äänestä

Alottaja on pesun kestävä äly vapaa Isäm maaline persu natsi.

Äänestä

Höpö höpö yushha! Katoppa tämän palstan kirjoituksia, ja mieti miksi suurin osa on tällä palstalla, eikä palstalla maahanmuutto!

Siksi, että Suomalaiset ovat vitun kyllästyneet mamujen ja romanien tapaan käyttää kaikkia kuvittelemiaan 'etuoikeuksia' hyväksi.

Eivät tee töitä, eivät maksa veroja, mutta kuvittelevat että tavallisen Suomalaisen jätkän, ja tavallisen Suomalaisen muijan PITÄÄ maksaa näille, ja vaan katsella sivusta, kun pysäköivät invapaikoille ja kiilaavat jonoissa.

Tää alkaa loppuun nyt. Ja Suomalaisten aika alkaa nyt!!!

1Äänestä
  • Täällä on kaksi tai kolme seonnutta persu/MVläistä jotka spämmää roskaansa kokoajan, jatkuvasti jäävät valheista kiinni ja tekevät itsensä naurunalaisiksi.

    Ei muuta.

    Lisäksi te läskipäät ette uskalla sanaakaan arvostella PVLn terroritekoja johonka suomalaiset ovat oikeasti väsyneet vaan puolustatte niitä vaikka kyseessä olisi pikkulapsen kaasuttamisesta.

    1Äänestä

  • yushha kirjoitti:

    Täällä on kaksi tai kolme seonnutta persu/MVläistä jotka spämmää roskaansa kokoajan, jatkuvasti jäävät valheista kiinni ja tekevät itsensä naurunalaisiksi.

    Ei muuta.

    Lisäksi te läskipäät ette uskalla sanaakaan arvostella PVLn terroritekoja johonka suomalaiset ovat oikeasti väsyneet vaan puolustatte niitä vaikka kyseessä olisi pikkulapsen kaasuttamisesta.

    No pistäs linkki uutisiin PVL terroriteoista, ni mä voin antaa tuomioni niistä tässä ihan samantien? :) Vai meetkö suosiolla sänkys alle nyyhkimään ja imemään peukkuas, ku ei valhees menny taaskaan läpi?

    1Äänestä

Olen kypsä. Lopetan työt ja liityn jengiin :)

Turhaa hommaa käydä töissä. Työpalkalla ostan vain uuden fillarin jolla mennä töihin, jonka joku mamu kuitenkin varastaa jne.

Äänestä

Juu ja kauppakeskusten seiniin kannattaa käydä liimailemassa Muhammedin pilakuvia, koska rauhanuskontoiset on tunnetusti hyvin huumorintajuista porukkaa, ja kotoutuvatkin paljon paremmin ku näkevät kotoperäisiä tunnistettavissa olevia kasvoja kaikkialla! :)

1Äänestä
  • Eli käytte paikkoja sotkemassa suuressa isänmaallisuudessanne, no eipä se ole uutta kun teikäläiset poltti suu vaahdossa mittaamattoman arvokkaan suomalaisen museotalonkin kun MV sivuilla huhuiltiin VOKista sinne.

    Halvaksi tuli sekin pelleily veronmaksajille.

    Äänestä

  • yva kirjoitti:

    Eli käytte paikkoja sotkemassa suuressa isänmaallisuudessanne, no eipä se ole uutta kun teikäläiset poltti suu vaahdossa mittaamattoman arvokkaan suomalaisen museotalonkin kun MV sivuilla huhuiltiin VOKista sinne.

    Halvaksi tuli sekin pelleily veronmaksajille.

    Kui sotkemassa!? Mä oon vaalien alla nähny kauppakeskukset täynnä vaalimainoksiakin, niin miksei sit tollasia humoristisia monikulttuurisia piristysruiskeita!? Ennemmi mä kunnon pilakuvaa pällistelen ku jonku poliitikon rumaa pärstää. Ja mä en o kuullukka moisesta poltosta, et johtuisko toi kuvitteellinen polttotapahtuma pelkästään orgaanisesta aineesta jota itse tulit juuri polttaneeksi? :)

    1Äänestä

Jees!! Tästä se alkaa!!!

Kunnon jengi koolle ja kävellen matuporukan läpi!

Hyvä Suomi!

1Äänestä
  • Uhoksi jää kuitenkin kuten yleensä.

    Ainoa kerta kun teikäläiset uskalsi tehdä mitään tuli turpiin niin pahasti että vieläkin siitä itkette.

    Äänestä

  • ukkoLapista kirjoitti:

    Uhoksi jää kuitenkin kuten yleensä.

    Ainoa kerta kun teikäläiset uskalsi tehdä mitään tuli turpiin niin pahasti että vieläkin siitä itkette.

    Eli kannatas siis ns. parempaa matuväkivaltaa, ja oot sitä mieltä et on ihan laillista, ja jopa suotavaa, että matut saa ihan ex-temporee hakata kenet tahansa kantasuomalaisen joka sattuukaan kulkemaan liian läheltä? :)
    Juu eihän noi matut vielä tarpeeks rikoksia tässä maassa teekään!? :/

    *läpy-läpy* Vallan ihailtavaa suvakismia! :)

    1Äänestä

lopetin sähkärin hommat. palkka ei vastaa työn määrää.

oikeastaan ei enää huvita konkreettisesti rakentaa tätä maata. nyt kunnalla hommissa, jossa työ enempi vastuupainoitteista.

mun puolesta ihan sama vaikka kaatuisi koko yhteiskunta. ei välitä enää.

Äänestä

Ja jäi, puhelimen mittaseen lautaan kolmen tuuman naula, ja paketti invapaikalle pysäköineen romanin auton pyörän alle.

Nyt Suomalaiset aloitetaan, ja kunnolla!!!

1Äänestä
  • Jotenkin säälittävää tuo sun yksinäinen uho.

    Äänestä

Äläkä perkele -loppuhäämöttää- anna periksi!

Onhan tää nyt menny vähän vituiksi. Mutta nyt kun aletaan, niin lähetään tästä!!!

1Äänestä
  • Ainoa minne sinä lähdet on nukkumaan.

    Äänestä

Kuule ukko lapista ja jiba nukkumaan menijä, niinkun näette, täälä on suurin osa Suomalaisia.

Ja Suomalaisten mitta on täynnä!

1Äänestä

Nyt se lähti se lumipallo pyörimään!!

maahanmuuttajille ja romaneille tulee röyhkeydessään loppu!

Jeeeesss!!! Hyvä oikeat Suomalaiset

1Äänestä

Suomalaisen+äänestäjän+vähä-älyisyyttä+ei+voi+koskaan+aliarvioida.On+kuitenkin+puhdas+fakta,+että+yli+80%+Suomalaisista+tällä+hetkellä+pitää+erittäin+fiksuna+maksaa+matulle+tuplarahat+verrattuna+Suomalaiseen+köyhään.Ja+että+on+erittäin+hieno+asia+että+matu+raiskaa+20x+suomalaista+useammin,+keskimäärin,+erityisesti+naiset+kannattaa+miesten+maahantuontia+ja+siten+raiskausten+lisääntymistä,+ehdottomasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Delaware-suomalainen kirjoitti:

.. tekoja, joilla maahanmuuttajat ja romanit saataisiin ymmärtämään, että tämä maa on Suomi!

Kävelkää ylpeästi kauppakeskuksissa selvän maahanmuuttajajengin läpi.

Vetäkää avaimella pitkä viiru romanien autoon joka on pysäköity invapaikalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu