MIkä kalju läskipää on Retard Hunter? Onko hän jotain muutakin kuin typerähkö katutappelija ja virnistelijä, onko vaikka myös työtön juoppo?
Mikä kalju läskipää
outojakaupunkitäynnä
7288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Eikö kukaan tunne tätä miehenpampulaa?
Se olikin itse retardi, muttei tajunnut sitä heti. Kuvitteli että muusikon ura lähtee raketinlailla nousuun kun vittuilee vassareille ja esiintyy junes lokan videolla. Niin ei kuitenkaan käynyt, keikkoja ei ole pahemmin ollut vantaan jälkeen, ja kaveri turvonnut entisestään. Youtubekanavankin poisti kun tuli niin pahat vainoharhat päälle, surullinen tapaus kaikenkaikkiaan.
Vieläkö Premium Clässillä pukkaa keikkaa?
Kuulin että suvakit organisoi sellaiset kampanjat ettei retard hunterilla ole bändeineen enää mitään asiaa keikkailemaan yhtään mihinkään. Kyse ei ollut musikaalisista lahjoista jos joku niin väittää, kaverihan on todella lahjakas.
enin ajattelin kumisilmäjarskaa mutta touhu on liian järkevää.
Miten tässä oikeusjutussa silloin kävi? Saiko tää läski korvauksia siitä kun vittuili jollekin ja sai pataansa?
Sai ainakin pataansa silppurahkaa nottei pahempaa nuusaa.