Kyllä kai, ja varmasti, kun luomus pyritään peittämaaä telttaan, jota burkaksi kytsutaan!
Siinä M- naisen haaravälissä olevassa yhdessä VÄRKISSÄKIN on isoa vikaa, koska sitä "muotoillaan" kiireesti .... nuorilla tytöillä .... jopa lasinsirpaleilla.
Onko Netissä tietoa siitä, ketkä ovat olleet ne Allahin /Muhametin opetuslapset ja seuraajat, jotka ovat laatineet säännöt ja ohjeet luomusten piilottamiseksi ja "värkin " uudelleen muotoilemiseksi?
Tekikö Allah virheitä musliminaista luodessaan?
SeAvarakatseinen
2
429
Vastaukset
- krpviskaali
Rosvottu tavara kannattaa peittää , ettei omistajat pääse jäljille.
- fysiolokisti
Onko muslimi naisilla vaikea kulumavikaa pynkkiksen alueella ?, meinaan meillä päin on suorastaan probleema se homo naisessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124717Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1774450Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.1121876- 4031691
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331453Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3671162Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61159- 611030
- 721029
- 92978