Aina täälä vain vainotaan rehtejä uskovia kuten usko.vainen. Mikä atteja vaivaa? Kun ette pärjää niin sitten alka itku ja raivo. Hävektää!
Kummaa uskovien vainoa
31
403
Vastaukset
Ei usko,vaista ihan vainota, mutta puututaan hänen uhmaikäiseen jankkaamiseen, sekä omahyäisyyteen, sekä muiden mollaamiseen.
- usko.on.fiksu
Vituttaako sinua hän ei koskaan vastaa sinulle vaikka piirität häntä kymmenillä vietsilläsi joka päivä?
- mitä.se.on
usko.on.fiksu kirjoitti:
Vituttaako sinua hän ei koskaan vastaa sinulle vaikka piirität häntä kymmenillä vietsilläsi joka päivä?
>> vietsilläsi
- mitä.se.on
usko.vainen kirjoitti:
Se on varmaan pläys 😂😂😂
>>pläys
- mitä.se.on
usko.vainen kirjoitti:
Sitä se on 😉
Ahaa jotain kielillä puhumista siis.
mitä.se.on kirjoitti:
Ahaa jotain kielillä puhumista siis.
Aivan, ilman kieltä ei voi puhua👌
usko.vainen kirjoitti:
Aivan, ilman kieltä ei voi puhua👌
"Aivan, ilman kieltä ei voi puhua"
-usko.vainen 2k18
👏👏👏👏👏👏👏👏usko.on.fiksu kirjoitti:
Vituttaako sinua hän ei koskaan vastaa sinulle vaikka piirität häntä kymmenillä vietsilläsi joka päivä?
Ei vituta yhtään. Jos niin tekisi, en viitsisi vaivautua. Minä olen kaiken kokenut, eikä pienet asiat minua hetkauta.
Oliko tämä provo, että aloitus on minun 😂❓
HAAAAAAAAAAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH HAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAAHAHAHA
No niin sitten vuosituhannen vitsi:
usko.vainen on rehti uskovainenMistä sinäkin kirjoittaisit jos et minusta 😂❓
Kiva, että olet välillä rekatulla nikilläsi😉usko.vainen kirjoitti:
Mistä sinäkin kirjoittaisit jos et minusta 😂❓
Kiva, että olet välillä rekatulla nikilläsi😉Usko, minä käyn välillä muillakin palstoilla juttelemassa eri ihmisille. Tiedän että se on rankkaa mutta koita pärjätä.
Juu minulla katsos on ainakin tuhat eri nikkiä enkä koko päivänä tee muuta kuin kirjoittelen kaikkea turhaa suomi24 -sivustolle.Kimmo_Kuu_Seikkailuun kirjoitti:
Usko, minä käyn välillä muillakin palstoilla juttelemassa eri ihmisille. Tiedän että se on rankkaa mutta koita pärjätä.
Juu minulla katsos on ainakin tuhat eri nikkiä enkä koko päivänä tee muuta kuin kirjoittelen kaikkea turhaa suomi24 -sivustolle.Kerro toki missä palstalla käyt niin katson mitä viivasta siellä puhut 😂😂😂
Kimmo_Kuu_Seikkailuun kirjoitti:
Usko, minä käyn välillä muillakin palstoilla juttelemassa eri ihmisille. Tiedän että se on rankkaa mutta koita pärjätä.
Juu minulla katsos on ainakin tuhat eri nikkiä enkä koko päivänä tee muuta kuin kirjoittelen kaikkea turhaa suomi24 -sivustolle.Kerrotko ne palstat🤓❓
usko.vainen kirjoitti:
Kerro toki missä palstalla käyt niin katson mitä viivasta siellä puhut 😂😂😂
Juu en kyllä halua että tulet tunkemaan säälittäviä emojejasi niihinkin keskusteluihin.
- kerrotoki
Kimmo_Kuu_Seikkailuun kirjoitti:
Juu en kyllä halua että tulet tunkemaan säälittäviä emojejasi niihinkin keskusteluihin.
Missä sinä muka keskustelet?
kerrotoki kirjoitti:
Missä sinä muka keskustelet?
No en kyllä tiedä. Lukisimmeko raamattua jotta saisimme selville?
- FaktatEsiin
usko.vainen on nikki
- bravota
Todella nokkela havainto sinulta.
- Kummipamppu
Kummia kuullaan kirkossa. Kirkossa on kummittelua. Opetuslapset ovat kumminkin kummissaan.
- Mursuhypoteesi
Rehti uskovainen on sama kuin raitis juoppo.
Kun psyykkaa itseään kusetukseen, elää valheessa ja pitää itseään jumalien suosikkina niin miten voi olla rehti muita kohtaan? - hyi
Usko.vainen ei ole mikään rehti uskovainen, vaan hävytön uskovan irvikuva, jota kutakuinkin kaikki normaalit uskovat kristityt häpeävät.
- sepä.se
"Mikä atteja vaivaa?"
Oikeuden ja kohtuuden taju.Ja pahasti tuntuu vaivaavankin. Onneksi "uskovat" ovat siitäkin vaivasta vapahdettuja. 😇
- kui2
Miten sinua vainotaan?
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291333
- 100861
- 75670
- 50577
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa11491ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40464Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m152437Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30397- 25381
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;174372