Tulkaa töihin olkiluotoon Eurajoelle

tulkaameilletöihin

Oletteko tyhmiä? Miksette muuta vaikka Raumalle. ostovoimanne kasvaa merkittävästi, kun haette vaikka tvo:lle töihin. Siellä ammattikoulun käyneet käyttömiehet saavat jo 70te vuosi ja vuoroinssit 80-110te vuosi . 4 päivää työtä ja 6 vapaapäivää. Ei paha. Työpäivät 12 h mittaisia ja bussilla pääsee ilmaiseksi töihin Raumalta, Eurajoelta ja Porista. Asunnot todella haljoja jne.

5

518

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tulkaameilletöihinkaikki

      Huumetestaus osoittautuu varmaan monelle kulmakiveksi. Voidaan koska vain muka testata Aika hiljasta on paitsi työhöntulotarkastus. No kannabis näkyy testeissä kolmeviikkoa, mutta jos liikkuu säännöllisesti, niin ei näy kuin viikon korkeintaan. Amfetamiinikaan ei näy kuin vajaan viikon noin 3 päivää ja kokaiini noin 2 päivää, joten piripäätkin tervetuloa vain.

    • kokoomusmunat

      No kannattaa tulla tottakai, kun täällä orjapalkalla 20te vuosi ollaan elätetään ja rikastutetaan eliittiä .Nyt toi loppuu ja töihin Satakuntaan paremmalla palkalla ja kunnon ostovoimalla. Muistakaa citroen xantia activa paras mutkissa edelleenkin, vaikka ennätyksestä aikaa jo 19v. Kaikki kalliit autot häviävät tolle huippu citikalle mutkissa. Hävetkää. Auto kerran 5 paikkainen ja täysi kuorma, silti voittaa kaikki superautot vaikka antaa niille tasoitusta kuormassa ja rengasleveydessä 205mm, kun mclarenilla 335mm renkaat ja 2 hengen kuorma. Silti tämä yli 10 kertaa kalliimpi mclaren häviää citikalla 2km/h tossa hirvitestissä. Kyllä citroen sitten osaa nöyryyttää kokoomuspoikia.

    • onhurjaauto

      Itse pidin kirjoitusta nimimerkillä kokoomusmunat täysin pöpin päähänpistona vailla totuutta. Hämmästyin ja hain tiedot netistä teknikens världen älgtest. Tämä todellakin totta. Citroen paras! Uskomatonta kyllä todellakin!!!

    • jokinenkans

      Eurajoki on hyvä paikka asua

    • Jlkhf

      Hieno työpaikka!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt tajusin mitä haet takaa

      En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä
      Ikävä
      40
      3017
    2. Kaksi tyttöä putosi

      Minkä takia ne tytöt katolle oli kiivenny?
      Helsinki
      70
      2517
    3. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      174
      2344
    4. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      33
      2038
    5. Kiitos kun sanoit ikävästi minulle, herkälle

      Sait kesälomani pilattua😔
      Ikävä
      18
      1436
    6. Naiselle mieheltä

      Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?
      Ikävä
      22
      1373
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      41
      1366
    8. Eiii...

      Etkä! 😘
      Ikävä
      13
      1259
    9. Kaipaan niin....

      Aaawww mikä kaipuun tunne iski ja lujaa🥺😭❤️
      Ikävä
      10
      1254
    10. Mikset vain

      Unohtaisi?
      Ikävä
      22
      1231
    Aihe