Sinua ei ole näkynyt vähään aikaan pihalla. Ollaan tässä ihmetelty, mistä johtuu kehossa tuntuva tärinä yms. säteilyoireet, jota koemme naapurissasi. Onko sinulla havaintoja asiasta?
Muutama päivä muuttomme jälkeen olemme kokeneet asunnollamme öisin häiritseviä oireita (mm. tärinän tuntemuksia kehossa). Tuntuu, että ne olisi jonkinlaisella häirintälaitteella aiheutettu.
Muutama päivä muuttomme jälkeen olemme kokeneet asunnollamme öisin häiritseviä oireita (mm. tärinän tuntemuksia kehossa). Tuntuu, että ne olisi jonkinlaisella häirintälaitteella aiheutettu.
Vastaukset 14
Vanhimmat
muutitte asuntoon, jota joku 'erikoispalvelu' havittelee 'turvakodikseen', muuttakaa uudelleen
Ostakaa kanarianlintuja..
Ostakaa kanarianlintuja säteily ja WiFi-tykitys tappaa ne ensiksi.
Vähemmän alkoholia päivällä ja illalla ennen nukkumaan menoa, sekä muutenkin dieetti kuntoon niin eiköhän ne krapulatärinät vähene?
Setä Dieter on touhunnut kivan applikaation kaikille kameralla varustetuille androidia käyttäville älypuhelimille... suosittelen näinä päivinä latailemaan sovelluksen ... maksaa hitusen 2e ?, mutta saattaa jatkossa olla elämää suojeleva sovellus.
Aikasemmin noita aktiivisuuscountereita tehtiin maalitölkeistä ja staatista sähköä varaavista materiaaleista ...nykyisin ko matskuja on aikas vaikee saada, joten mennään sillä mitä meillä on.
https://www.youtube.com/watch?v=rNe1UBfJvoo
Isännät hallitsee Android, iOS ym.,älypuhelimia ja voi feiktata niiden aplokaatioiden näkymät.
Njooo... joskus, mut kyl sen logeist sit näkee ja keskiarvot ratkaisee. Et kyl ja joo, mut ei kuitenkaan. Omat lukemat on ollut ihan johdonmukaisia tuntemusten kanssa. Et ehtoopuolella jo elämän osalta. EI mitään dramaattista, mutta kehossa on joitain juttuja, jotka vastaa siihen, nih sen voi tuntea. Ihan hammaslääkärin röntgen, jonkaeipitäisi aiheuttaa mitään tuntemuksia - parin päivän päänsärky... ja sitten se säteilyttäminen HC toiminta, ihanrönkakameralla ... mä palan.
"Njooo... joskus, mut kyl sen logeist sit näkee ja keskiarvot ratkaisee."
Logeista ei näe mitään, isoveli käyttää Androidin ja iOS:n alla pyörivää RTOS:ia eli reaaliaikakäyttöjärjestelmää (Real-time Operating System) joka pyörii 3G/4G-radiopiirisarjan firmwaressa.
Android tai iOS ei loggaa mitään kun RTOS pyörii niiden alapuolella.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/12223408/puhelimen-kiihtyvyysanturi-keraa-salaa-dataa
Noniin, tsekkasin app storeja ja muutakin säteilyä näemmä pystyy ihan älypuhelimella mittailemaan.
Nyt viimeistään ei pitäisi olla säteilyn uhreilla mitään syitä kieltäytyä mittaamasta ympäristöään.
Hitto, aloittajalla täytyy olla kumppaninsa kanssa pirunmoisen hyvä seksielämä, ko orgasmit aiheuttaa tollaisia tuntemuksia. Katteeks käy.
Pitäskö säteilyttää sitä kateuden takia ? nääää
Jos älypuhelin riittää hoitamaan mittaukset, niin ilmoittakaa se STUK:iin. Voivat heittää kalliit laitteensa pihalle.
LUKEKAA TÄMÄ LINKKI ja rääpikää, jos pystytte
https://stop007.org/home/about
Joko luitte. Koulutettu, fiksu nainen hyvässä asemassa, mutta---------
Nyt hänet on rääkätty fyysisesti ja psyykkiesti kauheaan kuntoon, kun r upesi kokoamaan ryhmäkannetta.
Etä kyllä on säteilytetty.
Valitettavasti noin epäilyttävän näköistä linkkiä ei ole syytä avata; ties mitä viruksia sieltä asennellaan koneelle.