JA vielä JUMALIEN TELEPATIASTA!

ABSOLUUTTINENfakta

Ja samoista syyttömistä JUMALAT "huudellessaan" TELEPAATTISESTI VALEpaska-ilmiantoja, Herrat ovat KAIKEN lisäksi laittaneet Henkimaailmasa olennot "huuetelemaan" samalla lailla meidän suussamme, muka meidän sanomana tai haluamana TÖRKEITÄ VALEITA, mukamas tunnustuksiamme vaarallisiin rikoksiin tai IHAN MIHIN VAAN!

IHAN VAAN tiedoksi ihmisille, ETTÄ samaan AIKAANhan EMME voi elävät ihmiset olla sekä maan päällä elämässä, ETTÄ ilmatilassa Henkimaailman olentoina, tätäkin on sattunut, ETTÄ meistä on ILMATILASSA ESITETTY VALEpaska-teatteria. Nyt Henkimaailman olennot ovat laskeutuneet JO meidän ihmisten sisälle, ITSE asiassa OVAT ihmisissä KOKO elämämme AJAN, ovat VAAN aktivoituneet TÄÄLLÄ Antikristus-VAltiaita PALVELEMAAN ja olemaan ihmisiä VASTAAN.

Meidän sisällämme he sitten "huutelevat" ja möläyttelevät, TELEPAATTISESTIKIN ihmisiä VASTAAN kaikenlaista. TIETÄISITTEPÄ mitä Kaikkea hekin OVAT JO alkaneet ihmisille TEKEMÄÄN! Heidän likvidoimiseksi soveltuu AKIKETI VAIN sytostaattihoidot ja säteilytyshoidot, JOITA saamme syöpähoitojen YHTEYDESSÄ, toivon mukaan sillä noi loiset KUOLEVAT, KOSKA EIVÄT KOSKAAN lähde POIS luotamme. LOISIVAT VAAN kaikenlaisen VALEEN, meidän ihmisten maksettavaksi, leimaksemme ja kärsittäväksemme! Herrat Valtiaat TOSIN OVAT vieläkin ISOMMAT JÄTTILÄIS-parasiitit INVAASIOINEEN! KOKO maapallo on VALLATTU!

1

251

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jeesus-Jakopäät

      JEESUKSET OVAT JOKO ANTIKRISTUKSIA TAI PAHOLAISIA SAATANAN-TAHDOLLAAN! YKSIKÄÄN HEISTÄ EI OLE OIKEA: EI OLLUT MUITA OIKEITA KUIN ALKUPER. IHMIS-JEESUS, JOKA ON KUOLLUT JO AJAT SITTEN KOKONAAN (KUKAAN IHMINEN EI KESTÄ KAUAA TAIVAASSA, HUORAN LANDIASSA), TÄMÄ ON TOSI, AMEN!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Niin surullinen

      onnettomuus taas. Voimia ihan kaikille läheisille,kavereille ja kouluun 🙏
      Lapua
      115
      3366
    2. Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia

      Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on
      Maailman menoa
      125
      2532
    3. Paloautoko se oli kolarissa Juntusrannan risteyksessä?

      Oli kuva paloautosta nettijutussa.
      Suomussalmi
      24
      2066
    4. Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään

      "Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s
      Yleistä autoilusta
      23
      1562
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?
      Outokumpu
      29
      1540
    6. Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!

      Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää
      Suomalaiset julkkikset
      15
      1485
    7. Murtautuminen uimahalliin

      17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?
      Kiuruvesi
      27
      970
    8. siis ihan oikeesti

      Tämä on naurettavaa
      Ikävä
      87
      942
    9. Mitä tarkalleen tunnet

      Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai
      Ikävä
      62
      876
    10. Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.

      Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois
      Hybridi- ja sähköautot
      2
      799
    Aihe