Arabit hallitsevat YK:ta

Miten nuo teltassa asuvat Lapsenraiskaaja Beduunit ja Arabit muka voivat hallita YK:n Ihmisoikeusneuvostoa.
USA uhkaa lopettaa koko YK:n kun nuo Arabisaastat ovat pesiytyneet joka kolkkaan.
291
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rahalla. Halusiahn se yksi afrikkalainen moniosaaja palkita YK:n erikoispalkinnolla Robert Mugabenkin. Kun kehitysmaalaist nostetaan järjestön johtoon, joka on tunnettu kusetuksesta ja lahjonnasta niin sitten käy näin.

1Äänestä

No YK:n on vallannut järjettömien suvakkien ja rikollisten suosijoiden joukkiot joilla, ei ole mitään tekemistä oikean humaanisuuden ja ihmisten auttamisen kanssa. Että silleen.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ramiKahana kirjoitti:

Miten nuo teltassa asuvat Lapsenraiskaaja Beduunit ja Arabit muka voivat hallita YK:n Ihmisoikeusneuvostoa.
USA uhkaa lopettaa koko YK:n kun nuo Arabisaastat ovat pesiytyneet joka kolkkaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu