Kävin juhannussaunassa.

Minä oon poikamies mutta seurana oli naapurin rouva jonka mies oli sammunut. Saa kai aikuiset saunassa käydä kenen kans haluaa?
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Naiset ei kännissä yleensä tyydy pelkkään saunomiseen. Ne haluaa ensin viatonta selänpesua, ja sitten ne pyytää 'alaselän' hierontaa, ja sitten kohta ne jo väkisin haluaa seksiä. Ja suojaamatonta seksiä, sitä. Ei ne välitä. Kannattaa olla aika varovainen, ettei saa tauteja noilta naisilta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NuoriVihtahousu kirjoitti:

Minä oon poikamies mutta seurana oli naapurin rouva jonka mies oli sammunut. Saa kai aikuiset saunassa käydä kenen kans haluaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu