Ruma läski ämmä soitti poliisit
Vedenmyynnin_takia
8162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kaikenlaisia roskauutisia netti mahdollistaa nykyisin kadulta repäistyjen "toimittaja"raakileiden kopioitavaksi.
toista oli ennen, kun joutui toisinaan tekemään työtäkin laatu-uutisten esiintuomiseksi.
Säännöt on sääntöjä, mistä tietää vaikka olisi myynyt huumeita.
Poliisin soittaja nainen myy itse työkseen huumeita, laillisesti siis marihuanaa.
kuka on nii tyhmä että ostaa joltain lapselta VETTÄ
tuommoises metropolis? minä menisin kioskille ja ostaisin turvallisempaa pullotettua vettä
kun jonkun katulapsen kusella täytettyä putelia
Paatunut 8 vuotias tekee jo rikoksia. Elintarvikkeiden myyminen vaatii luvat ja myös myyntipaikka. Tuliko hoidettua lakisääteidet vakuutukset ja verot, vai oliko kyseessä pimeästi ja laittomasti kadulla toimiva elintarvikemyynti.
Ehkä sen ylipainoisen soittajan kannattaisi juoda enemmän vettä niin ei rasva tukkisi aivojen verenkiertoa enää enempää.
onha se tuommonen etupihal asunnon ees myyinen sama ku joku grillais siinä ohikulkijoiden nenään hajuja, se grillaus pitäs tehdä terassi puolella, mut tyhmiä hulluja riittää ulkomaillakin
sama ku autojaki pysäköivät ovensa viereen , ei parkkipaikalle, no ulkomailla se jo varma että siel yöllä käy rosmot lyömäs ikkunat sisäään ja vievät autosta tavaraa mitä saavat irti
Laki on laki vai eikö suvakkien ja matujen tarvikkaan niitä noudattaa? Haiskahtaa fasisteilta.