Henri laitatti pyllyyn neljä kiloa rasvaa

Teki Brasilialaisen pyllynkohotuksen. Iso pylly on nyt muotia. Siiderillähän sen saa mutta on hidas ja kallis prosessi.

https://www.is.fi/mystyle/art-2000005737527.html
22362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Vautsi, ehtikö Henri tämänpäiväisiin pridesessioihin??

Äänestä

Mikä ihme tämä jättiperse-villitys on? Tuleeko seuraavaksi valtaisat pattipolvet-villitys? Kipparikallen kyynärvarret-villitys? Raskaudelta näyttävä pömppömaha-villitys?

Äänestä
  • Mitä julkkikset edeltä sitä höperö kansa perässä.

    Äänestä

hulluin vammaissekasikiö idea rasvaa lisätä kun siitä juuri eroon pitäisi päästä ettei ala kaikenlaista syöpäpattia ja tulehduksia tulla

no siinähä nämä pintaliitäjät oppii kantapää kautta

1Äänestä

On se ikävää, että ei ole määrärahoja vajakkien hoitoon.

Äänestä

Ahterinsuurennuksen jälkeen tulee päheitä kuvia kun pyllistää.

Äänestä

Onko ihan terve, kysyn vain?

Äänestä

ihannoi muovista ulkonäköä.. jo on hulluja

Äänestä

Sopii maanviljelijälle panopuuksi navettaan.

Äänestä

Olisi laittanut vielä perämoottorin anustapiksi.

Äänestä

Mahtaa olla ilmestys.
Julkinen puoli Suomessa saa sitten korjata ja hoitaa.

Äänestä

Kyllä Henry on nyt ansioitunut pride-immeinen kun sillä on nyt tuollainen hehtopersiikin.

Äänestä

Englannin kielessä on Henkalle oma termikin; lardass.

Äänestä

Vihreiden ehdokkaaksi ensi vaaleissa.
Ministeriainesta.

Äänestä
  • Siellä on jo laardiperse työministeri aktiivimälli.

    1Äänestä

On se hyvä että itsellä on omasta takaa iso takapuoli,
ei tarvitse ostaa lisää täytettä. Ihanaa!
Minäkin olen nyt muodinmukainen.

Äänestä

Niin ja kun joillain on liikaa läski käydään sitä imetyttämässä litratolkulla pois kehosta.

Äänestä

Ainakin naisilla, mitä pienempi takapuoli sitä seksikkäämpi, ja jos on isot pakarat tiellä, niin panemisesta ei tule mitään tai paneminen on vaikeaa.

Äänestä

Tuollaisia niistä yh-äiskien kasvattamista pojista tulee. Femakkous ja suvakkius on jo lähes tuhonnut tämän maan.

Äänestä

Ahteriin saa isommaksi myös kovalla treenillä. Ai, niin mutta, sehän vaatii kovaa kuntoilua.

Äänestä
  • Mielisairaat homot ovat usein alkoholisteja ja huumehörhöjä. Ei ne pysty edes kävelemään kunnolla.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pyllynostatus kirjoitti:

Teki Brasilialaisen pyllynkohotuksen. Iso pylly on nyt muotia. Siiderillähän sen saa mutta on hidas ja kallis prosessi.

https://www.is.fi/mystyle/art-2000005737527.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu