Kantaväestön jengi ammuskeli Ruotsissa

Kantaväestön ehkaswedu ammuskeli Ruotsissa. Ei ihme, että täällä ei tällä kertaa asiasta nosteta mökää? Ruplajengi vaikenee.
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Heräätkö joka aamu rukoillen, että jos nyt kerrankin tapahtuisi niin, että kantaväestö olisi jonkun vakavan teon takana. Sehän herättäisi muiden tekemät uhrit henkiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tiltut.hiljaa kirjoitti:

Kantaväestön ehkaswedu ammuskeli Ruotsissa. Ei ihme, että täällä ei tällä kertaa asiasta nosteta mökää? Ruplajengi vaikenee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu