ja Wolf Hoffmannin kitara VÄÄNTÄÄ!!!!!
Accept Jyrää!!!!
5
472
Vastaukset
- Madafaka
Kyllä se niin on! ACCEPT jyrää ja vääntää.. Mahtavaa nähdä vanhat ketut Tuskassa!!
- hevimeteli!
...acceptia. varsinkin Udoa ja Wolfia
- hevisepi
hevimeteli! kirjoitti:
...acceptia. varsinkin Udoa ja Wolfia
Kyllä nyt vanhaa hemmotellaan. Ensin tulee Priest ja nyt vielä toinen nuoruuden idoli Accept!
Ja kun kohta joku taas kirjoittaa, että Priest on homojen musaa, niin kehottain jo etukäteen vetämään kävyn käteen ja painumaan komeroon homofobioineen.
Tässä on nyt sitten ihan viimeisen päälle varmistunut Accept-kokoonpano kesän festareille.
Udo Dirkschneider, vokalisointi ;)
Wolf Hoffmann, kitara
Herman Frank, kitara
Peter Baltes, bassokitara
STEFAN SCHWARZMANN, rummut
Accept aloittaa keikkailun Venäjältä Pietarista 25.4. Rummuissa ei siis nähdä U.D.O:n rumpalia Francesco Jovinoa, vaan juuri hiljattain Helloweenista lähtenyt Stefan Schwarzmann.
Aika ihanteellinen kokoonpano on pojilla. :)Tässä on nyt sitten ihan viimeisen päälle varmistunut Accept-kokoonpano kesän festareille.
Udo Dirkschneider, vokalisointi ;)
Wolf Hoffmann, kitara
Herman Frank, kitara
Peter Baltes, bassokitara
STEFAN SCHWARZMANN, rummut
Accept aloittaa keikkailun Venäjältä Pietarista 25.4. Rummuissa ei siis nähdä U.D.O:n rumpalia Francesco Jovinoa, vaan juuri hiljattain Helloweenista lähtenyt Stefan Schwarzmann.
Aika ihanteellinen kokoonpano on pojilla. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu1721912Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli561397Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva1971178Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi561122Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus781082Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e381017- 62936
- 66933
Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy212883Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali156846