porttikiellon euroopanneuvostoon kuinka paljon sai lahjuksia sitä ei pystytä todistamaan on nämä Vasurit aika konnia hhhe.
Vasurikonna Jaakko Laakso sai elinikäisen
Vasurikonnat
14230
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kuinkaahan paljon Lii Andesson sai lahjuksia kai sitä kaverillekkin annetaan tämähän on ollut aina puolueen tapana .
Tyypillinen persupunikki.
Milloin Vasureista on tullut persuja?
On ne vasurit tolloja, kehuvat itseään persuiksi, ehehehheheheje
Vasurit ei ole julkisesti irtisanoutuneet konnuuksista
Lii latkii latte-kafveetä ja miettii mihinkä lahjusrahat piilottaisi nyt kaivattaisiin Sulo Aittoniemen tapaista tutkiaa näitä Vasuriröhösherrojen puuhastelua
Jaakkohan on Liin paras kaveri, kun sillä on varaa tarjota lattea koko vasurikermalle.
Oj oj oj, grädde på en hylla
Jaakko Laakson poika on naimisissa vihreiden Emma Karin kanssa, jonka isä istuu vankilassa talousrikoksista.
Ja Emma Karin isä on kokoomuslainen kuntapoliitikko.......
"Milloin Vasureista on tullut persuja?"
No vaikka persu onkin, niin ei kannata unohtaa juuriaan. Persut ja Vasemmisto ovat aika samoja Vasureita. Luulevat olevansa porvareita vaikka ovathan he meille kyllä kelpo apupuolue.
Onhanhan siinä paljon samoja asioita pohdittavana onhan kumainenkin ns,konnasukua hhhe vakka kantensa valittee sanottiin Tampereella aikoinaan.
Onkohan noissa vasureissa yhtäkään rehellistä ihmistä kuka tuntee sellaisen pistäkää ihmeessä nimiä tulemaan .
Teuvo Hakkarainen!
Vasurit ovat kauheita konnia ei mulla muuta tällä kertaa.
Miksei Vasurikonna saanut lahjomanotosta vankeutta eikös tässä maassa ennen pistetty tiilenpäitä lukemaan ovatko nämä Vaurit eriarvoisia lain edessä vai mistä johtuu.