Tämmöstä porukkaa marssiin

keskellä Helsinkiä eikä mitään tehdä asian eteen.

https://pt-media.org/2018/07/16/helsinki-calling-marssilla-aitoa-isis-sympatiaa/
393
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tämä kertoo kaiken suvakeista ja heidän motiiveista.

Äänestä

Tässä näkee, ketkä kaikki vastustavat Putinin ja Trumpin rauhantekoa ja liittoutumista. Tottakai se on paha terroristeille, että nuo liittoutuvat ja rupeavat yhdessä taistelemaan terrorismia vastaan. Usahan on rahoittanut ja käyttänyt terroristeja Venäjää vastaan. Luullen niitä harmittomiksi pikku kyynpoikasiksi.

Äänestä

Miksi noin pieni kuva, näyttää feikkikuvalle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfsdfdff kirjoitti:

keskellä Helsinkiä eikä mitään tehdä asian eteen.

https://pt-media.org/2018/07/16/helsinki-calling-marssilla-aitoa-isis-sympatiaa/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu