Monikulttuurisuus tapahtui Worcesterissa

Nyt uutisoidaan monikulttuurisuuden tapahtuneen Worcesterissa:
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201807222201089119_ul.shtml

Mitä sinä tykkäät monikulttuurisuudesta?
13188
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Suvakit ja kansanedustajat suorastaan kirkuu noita iskuja lisää ja marsseja pitää noiden johdosta järjestää.

1Äänestä

No eipäs tuo Iltalehti uskaltanut julkaista noita kolmen miehen kuvia, jos vaikka ovat jo Suomessa lepäämässä nuo happoiskijät. Että silleen.

1Äänestä

Ananastukat ne siellä taas vauhdissa.

1Äänestä

Länsimaisessa yhteiskunnassa "siirtolaisista" tulee hankaluuksia kun usein on kovin agressiivinen luonne ja alhainen älykkyys.

1Äänestä

Nyt silmät auki. Tuon näköisiä on paljon liikkeellä. Olisivatko ehtineet jo suomeen? Sehän ei ole kun hypätä lentokoneeseen ja tadaa here we are.

1Äänestä

On hyvin vaikeaa pitää ihmisinä aikuisia, jotka hyökkäävät lapsien kimppuun. Oli kulttuuritausta mikä hyvänsä.

Tässä tapauksessa uhri on 3-vuotias.

Kun uutisoidaan näinkin laajasti, ovat vammat todella vakavat. Menettää luultavimmin näkönsä ja osan kasvoistaan.

Kannatan kuolemantuomion ottamista takaisin käytäntöön. Vankilatuomiot eivät tälläisiä paholaisia muuta muuksi.

1Äänestä
  • Oliko jonkun noista miehistä oma lapsi. Vaimo eroamassa niin kostettiin tuolla tavalla.

    1Äänestä

Noille ei ole kehittynyt muuta kuin ns, liskoaivot jollaiset on sisiliskolla ja käärmeelläkin. Ihmisiksi luokiteltuja rotuja on enemän kuin osaamme edes uskoa.

1Äänestä

Hirvittävää. Eikö noita saada aisoihin. Mikä saa ali-ihmisen tekemään tällaista?

Äänestä

Ukot kiinni ja köysiin. Hitaasti syövyttävää happoa munille ja kasvoihin. Niin minä tekisin.

Äänestä
  • Minä jättäisin kasvot käsittelemättä. Tärkeintähän on, ettei vaiva leviä seuraaviin sukupolviin.

    Äänestä

Tekijät vaikuttavat olevan Islamisti-natseja. Yksi muslimeista on karvakäsi ja toinen on irokeesimallinen muslimi ja kolmas on body-bilder muslimi.

Hyvä että apteekki ja autovaraosaliikkeet myy rikkihappoa tasa-arvoisesti myös muslimimiehille. Vahva rikkihappo on tärkeä joka kodin puhdistus- ja syövytysaine. Poistaa väärämieliset uskonnot.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


monimonimoni kirjoitti:

Nyt uutisoidaan monikulttuurisuuden tapahtuneen Worcesterissa:
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201807222201089119_ul.shtml

Mitä sinä tykkäät monikulttuurisuudesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu