Zonnic nikotiininuuska

Zonnnic

Moi. Törmäsin nettiapteekissa tähän zonnic nikotiininuuskaan. En ole koskaan aikaisemmim käyttänyt nikotiinituotteita. Tilasin 4mg nikotiinipussia kiekollisen testiin. Voi että jysähti päähän samantien! Kostutin pussia aina ennne käyttöä vedellä hieman ja pidin pussia noin 15 min ylähuulen alla. Täytyy tunnustaa, että nikotiini vei mennessään kokemattoman käyttäjän. Nyt olen käyttänyt neljä kiekollista ja riippuvuuden huomaa. Ei tämä mikään leikkikalu ole. Onko muilla kokemusta kyseisestä tuotteesta. Täytyy yrittää päästä irti tästä.

12

6713

    Vastaukset 12

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kolahtaa kyllä paljon paremmin kuin Nicorette ym. Itsekin käytän tuota 4 mg vahvuista. Tupakkaa menee aski viikossa ja muuten sitten Zonnicia.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        Must noi ulkomailta tilattavat (suomenkielisiä sivustoja) on kyl ollu saakelisti parempia. Zonnicit on niin pieniä ja kuivia pusseja.


      • Anonyymi

      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        tossa parista kaupasta arvostelut, minä ja kaikki frendit käytetään näitä https://tupakastaeroon.com/arvostelussa-nikotiinipussit-com-verkkokauppa/ https://tupakastaeroon.com/nicofy-com-verkkokauppa/

        Nikotiinipussit.com on kyllä parhaat tuotteet, muualta en ole noita samoja löytänyt, nicofy taas lienee edullisin kauppa jos noita massabrändejä haluaa ostaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nikotiinipussit.com on kyllä parhaat tuotteet, muualta en ole noita samoja löytänyt, nicofy taas lienee edullisin kauppa jos noita massabrändejä haluaa ostaa

        Nikotiinipussit.comin tuotteet parhaita varmasti jos tykkää halvimmasta nyrkkipajakamasta ylihintaan myytynä. <a href="https://nikotiininuuska.fi/">Nikotiininuuska.fi</a> -kaupasta löytyy oikeasti hyvä valikoima laatutuotteita.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nikotiinipussit.comin tuotteet parhaita varmasti jos tykkää halvimmasta nyrkkipajakamasta ylihintaan myytynä. <a href="https://nikotiininuuska.fi/">Nikotiininuuska.fi</a> -kaupasta löytyy oikeasti hyvä valikoima laatutuotteita.

        Hieman paistaa nyt liikayritys siellä nikotiininuuskan yrittäjillä. Voiko selvempää mainosta olla? Itse käytän myös nikotiinipusseja ja ehdottomasti paras kaikista on Dopen Freeze.

        https://nikotiinipussit.com/nikotiinipussit/dope-nikotiinipussi-freeze-4mg/


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hieman paistaa nyt liikayritys siellä nikotiininuuskan yrittäjillä. Voiko selvempää mainosta olla? Itse käytän myös nikotiinipusseja ja ehdottomasti paras kaikista on Dopen Freeze.

        https://nikotiinipussit.com/nikotiinipussit/dope-nikotiinipussi-freeze-4mg/

        Kyllähän noita epämääräisiä roskakauppoja on netti täynnä, itse käytän ainoastaan nikotiinipussit.comia. Täällä joku kirjoitellutkin tuosta toisesta kaupasta.. https://bbs.io-tech.fi/threads/yleinen-nuuskalanka.9743/page-20#post-8703292


    • Biladyxxl
      [email protected]
      49v 180 100 miehekäs mies olisi kiinnostunut tutustumaan sinuun paremmin.

    • Anonyymi

      Oletteko muuten huomanneet, että kiekossa ei aina ole pusseja 20 kpl! Mulla monesti ollut vain 19kpl.

      • Anonyymi00012

        Tuotteen ongelma nimenomaan onkin, että hinta on kova ja saa vain 20 pussia. Pussit ovat lisäksi vähän mietoja 4mg pusseja, joten niitä joutuu aina laittamaan tuplana, että on fiilis. Lisämiinuksena sätiminen on täysin olematonta ja vaikutus lyhytaikainen.

        Olisi kova kilpailija noille tiskin takaa myytäville suosituille nikotiinipusseille, jos pakattaisiin tuo himpuran kiekko ihan täyteen mitä sinne menisi. Pussit kun on kuivia niin ei painaisi siltikään paljon mitään. Zonnic on mielestäni ainoa tarvittava tuote toimittamaan nikotiini ylähuulesta verenkiertoon ja mikäs tässä 2 pussia huulessa.


    • Itse suosittelen Brändin KOZMO -tuotteita.
      Nikotiinipusseissa on paljon eroja. Hyvän ja huonon nikotiinipussin erot ovat kuin hyvällä viinillä ja kiljulla. Laadukkaat pussit ovat niin maun, kuin pussin sisällön puolesta laadukkaita. Suosittelen brändin KOZMO-tuotteita. Asiakkaat ovat olleet todella tyytyväisiä. Ei ole mitään halpaa kuraa vaan kunnon laatu tuote. Ovat niin maun, kun pussin laadun suhteen kärki kastia.
      https://www.tukkupussit.fi/c/brandit/nikotiinipussit/kozmo

      Tuoreen tutkimuksen mukaan Nikotiinipussit ovat maailman vaarattomin ja haitattomin nikotiinivalmiste:
      https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/nikotiinipussit-ovat-ylivoimaisesti-haitattomin

      Alkuvuoden tupakkavero muutti radikaalisti nikotiinipussien netti tilaamisen. Suosittelen lukemaan alla olevat linkit huolellisesti:
      https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/tarkeaa-tietoa-nikotiinipussien-netista-tilaajalle
      https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/vinkkeja-yrityksen-taustojen-selvittamiseen

      Tässä opas Tupakan lopettamiseen:
      https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/nikotiinipussit-ja-tupakoinnin-lopetus

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1580
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      104
      793
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      598
    5. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      128
      561
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      546
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      528
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      493
    Aihe