Moi. Törmäsin nettiapteekissa tähän zonnic nikotiininuuskaan. En ole koskaan aikaisemmim käyttänyt nikotiinituotteita. Tilasin 4mg nikotiinipussia kiekollisen testiin. Voi että jysähti päähän samantien! Kostutin pussia aina ennne käyttöä vedellä hieman ja pidin pussia noin 15 min ylähuulen alla. Täytyy tunnustaa, että nikotiini vei mennessään kokemattoman käyttäjän. Nyt olen käyttänyt neljä kiekollista ja riippuvuuden huomaa. Ei tämä mikään leikkikalu ole. Onko muilla kokemusta kyseisestä tuotteesta. Täytyy yrittää päästä irti tästä.
Vastaukset 12
Kolahtaa kyllä paljon paremmin kuin Nicorette ym. Itsekin käytän tuota 4 mg vahvuista. Tupakkaa menee aski viikossa ja muuten sitten Zonnicia.
- Anonyymi
Tuolla aika hyvin tietoa Zonnicista jos haluaa lukea muidenkin kuin valmistajan mielipiteitä tuotteesta https://tupakastaeroon.com/zonnic-nikotiinipussit/
- Anonyymi
Must noi ulkomailta tilattavat (suomenkielisiä sivustoja) on kyl ollu saakelisti parempia. Zonnicit on niin pieniä ja kuivia pusseja.
- Anonyymi
tossa parista kaupasta arvostelut, minä ja kaikki frendit käytetään näitä https://tupakastaeroon.com/arvostelussa-nikotiinipussit-com-verkkokauppa/ https://tupakastaeroon.com/nicofy-com-verkkokauppa/
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
tossa parista kaupasta arvostelut, minä ja kaikki frendit käytetään näitä https://tupakastaeroon.com/arvostelussa-nikotiinipussit-com-verkkokauppa/ https://tupakastaeroon.com/nicofy-com-verkkokauppa/
Nikotiinipussit.com on kyllä parhaat tuotteet, muualta en ole noita samoja löytänyt, nicofy taas lienee edullisin kauppa jos noita massabrändejä haluaa ostaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nikotiinipussit.com on kyllä parhaat tuotteet, muualta en ole noita samoja löytänyt, nicofy taas lienee edullisin kauppa jos noita massabrändejä haluaa ostaa
Nikotiinipussit.comin tuotteet parhaita varmasti jos tykkää halvimmasta nyrkkipajakamasta ylihintaan myytynä. <a href="https://nikotiininuuska.fi/">Nikotiininuuska.fi</a> -kaupasta löytyy oikeasti hyvä valikoima laatutuotteita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nikotiinipussit.comin tuotteet parhaita varmasti jos tykkää halvimmasta nyrkkipajakamasta ylihintaan myytynä. <a href="https://nikotiininuuska.fi/">Nikotiininuuska.fi</a> -kaupasta löytyy oikeasti hyvä valikoima laatutuotteita.
Hieman paistaa nyt liikayritys siellä nikotiininuuskan yrittäjillä. Voiko selvempää mainosta olla? Itse käytän myös nikotiinipusseja ja ehdottomasti paras kaikista on Dopen Freeze.
https://nikotiinipussit.com/nikotiinipussit/dope-nikotiinipussi-freeze-4mg/ - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hieman paistaa nyt liikayritys siellä nikotiininuuskan yrittäjillä. Voiko selvempää mainosta olla? Itse käytän myös nikotiinipusseja ja ehdottomasti paras kaikista on Dopen Freeze.
https://nikotiinipussit.com/nikotiinipussit/dope-nikotiinipussi-freeze-4mg/Kyllähän noita epämääräisiä roskakauppoja on netti täynnä, itse käytän ainoastaan nikotiinipussit.comia. Täällä joku kirjoitellutkin tuosta toisesta kaupasta.. https://bbs.io-tech.fi/threads/yleinen-nuuskalanka.9743/page-20#post-8703292
Biladyxxl
[email protected]
49v 180 100 miehekäs mies olisi kiinnostunut tutustumaan sinuun paremmin.- Anonyymi
Oletteko muuten huomanneet, että kiekossa ei aina ole pusseja 20 kpl! Mulla monesti ollut vain 19kpl.
- Anonyymi00012
Tuotteen ongelma nimenomaan onkin, että hinta on kova ja saa vain 20 pussia. Pussit ovat lisäksi vähän mietoja 4mg pusseja, joten niitä joutuu aina laittamaan tuplana, että on fiilis. Lisämiinuksena sätiminen on täysin olematonta ja vaikutus lyhytaikainen.
Olisi kova kilpailija noille tiskin takaa myytäville suosituille nikotiinipusseille, jos pakattaisiin tuo himpuran kiekko ihan täyteen mitä sinne menisi. Pussit kun on kuivia niin ei painaisi siltikään paljon mitään. Zonnic on mielestäni ainoa tarvittava tuote toimittamaan nikotiini ylähuulesta verenkiertoon ja mikäs tässä 2 pussia huulessa.
Itse suosittelen Brändin KOZMO -tuotteita.
Nikotiinipusseissa on paljon eroja. Hyvän ja huonon nikotiinipussin erot ovat kuin hyvällä viinillä ja kiljulla. Laadukkaat pussit ovat niin maun, kuin pussin sisällön puolesta laadukkaita. Suosittelen brändin KOZMO-tuotteita. Asiakkaat ovat olleet todella tyytyväisiä. Ei ole mitään halpaa kuraa vaan kunnon laatu tuote. Ovat niin maun, kun pussin laadun suhteen kärki kastia.
https://www.tukkupussit.fi/c/brandit/nikotiinipussit/kozmo
Tuoreen tutkimuksen mukaan Nikotiinipussit ovat maailman vaarattomin ja haitattomin nikotiinivalmiste:
https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/nikotiinipussit-ovat-ylivoimaisesti-haitattomin
Alkuvuoden tupakkavero muutti radikaalisti nikotiinipussien netti tilaamisen. Suosittelen lukemaan alla olevat linkit huolellisesti:
https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/tarkeaa-tietoa-nikotiinipussien-netista-tilaajalle
https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/vinkkeja-yrityksen-taustojen-selvittamiseen
Tässä opas Tupakan lopettamiseen:
https://www.tukkupussit.fi/c/blogit/nikotiinipussit-ja-tupakoinnin-lopetus
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502