Kuuma kesä ja naiset vähissä vaatteissa ja mikä sen mukavampaa miehen kannalta. Se kummastuttaa, että miksi niin monet nuoret naiset ovat pilanneet kauniin ja puhtaan ihonsa mitä kauheimmilla töherryksillä? Joidenkin ihon töherrykset on kuin aseman vessojen seinäpiirroksia täynnään.
Ei nämä töherryset ainakaan minusta kaunista ketään, vaan herättää sääliä, kun ovat puhtaan ihonsa sotkeneet.
Ei nämä töherryset ainakaan minusta kaunista ketään, vaan herättää sääliä, kun ovat puhtaan ihonsa sotkeneet.
Vastaukset 17
Vanhimmat
SÄÄLI isoin kirjaimin on omakin tuntemukseni, kun näen ihonsa pilanneita. Samoin voimakas fyysinen vastenmielisyys, joskus yökötykseen asti. Katsominen tekee kipeää.
Ne rumat tatskat pilaa naisen tyystin kokonaan
Mitä nyt nuoret hupakot menee kaikenmaailman kotkotusten perässä tekemään mitä vaan.
Mutta vanhat akat, ei voi oksettavempaa näkyä olla kuin ryppisellä iholla oleva tatuointitöherrys, sitte nämä kassialmat kuvittelee olevansa jotain kakskymppisiä pissisneitejä. Kaljakippo kädessä istutaan terassilla arvostellen jokainen ohi kulkeva, itse ollaan kuin haudasta nousseita juoppoja.
Roikkuvien tissinretaleitten yläpuolelle töherretty enkelinsiivet, hahahaa, yäk.
Mielestäni tatuointi ei kaunista ketään, päinvastoin se on inhottavaa kastseltavaa. Ihmettelen tällaista trendiä, muualla maailmassa se alkaa olla jo ohi, mutta meillä Suomessa tuntuu vaan lisääntyvän. Miltä mahtaa näyttää, kun alkaa vanhuus tulemaan ja iho alkaa muuttumaan. Miksi mennä trendien mukaan ja luulla olevansa jotain erityistä. Pilata oma ihonsa......
Kun maajussi joka on ruuvannut vanhaa Forssonia monta päivää mustia pikiläikkiä ympäriinsä.
Samaa miältä
Kun taas itseäni kiinnostaa nimenomaan tatuoidut naiset. Hyvin tehdyt tatuoinnit ovat ainoastaan kaunista katsottavaa naisen kropassa. Kertoo elämänasenteesta joka usein menee yksiin omani kanssa.
Miksi asenne pitää piirrättää ihoon? Siksikö ettei tarvitse tuhlata aikaa ihmiseen tutustumiseen?
Mustetta nahassa, kusta päässä.
Tatuoidut kuvittelevat olevansa ikuisesti nuoria. Mitä vanhemmaksi tulevat, sitä naurettavammalta näyttävät julkaistessaan jotain menneen maailman päiväkirjamerkintöjä nahassaan.
Kumma muoti! Ihmiset suttaavat itsensä ja vielä maksavat satoja ja jopa tuhansia euroja kuvista, jotka ajanmyötä muuttuu tunnistamattomaksi sotkuksi. https://scontent.fhel1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/37880229_1721031857945850_562925613841645568_n.jpg?_nc_cat=0&oh=87ac678dd7db7ad16c935a3e5b4a0d8f&oe=5BDB3B95
Laumasieluja jotka eivät uskalla mennä räkälään ilman tatskaa. Se on kuin punainen lamppu huoran ikkunalla, vain rohkeimmat uskaltavat. Kuvittelevat olevansa jotain. Ovatkin. Idiootteja.
Todella, pelkkiä laumasieluja. Yrittävät vielä selittää, että kuvittavat nahkansa ITSENSÄ vuoksi. Pötypuhetta. Päätellen siitä, että talvipakkasellakin noitten pitää kulkea puolialasti, jotta tatuoinnit varmasti näkyvät MUILLE ihmisille.
Oikeille ihmisille yritetään selittää, että ne saa piiloon.
Vaikka ei hyvä idea tatuointi olekkaan, eivät yritä sinua jumalauta mielyttää. Hiasta paska
Mutta hakevat huomiota, suorastaan vaativat sitä koristuksillaan, ja samalla vapaaehtoisesti antautuvat inhottaviksi.
Tatuoidut ovat totaali-idiootteja. Muutamaan sanaan saavat mahtumaan lähes yhtä monta kirjoitusvirhettä, eli älykkyysosamäärä hipoo kehitysvammaista.