Toisilla sitä vaan nallekarkkeja on enemmän kuin toisilla s,,,na:
https://www.is.fi/viihde/art-2000005772658.html?ref=rss
https://www.is.fi/viihde/art-2000005772658.html?ref=rss
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 40
Vanhimmat
Huoria nuo kaikki naiset. Ilman rahaa tuo mies olis pelkkä ätmi runkkaaja.
Ilman setän rahoja nuo naisetkin olis kassialmoja
Tuo mieshän on myös mies komeimmillaan eli 46 vuotias ja kuten kuvista näkee niin hän on paremman näköinen kuin nuo parikymppiset naiset.
Joo, kyllä me muistetaan, että sä oot noiden keski-ikäisten setämiesten perään.....
Harmis siellä ihan vihreänä kateudesta...
No en oikeastaan muuten kuin että rahat ja omisuus tuolta kyllä kelpaisivat ja yksi niistä naisista jos se on kiltti & kunnollinen.
Kietämättä kyllä Traversilla on tuossa hyvä idea, merkkaa käyttämänsä naiset:
https://www.thesun.co.uk/news/5539038/travers-beynon-candyman-instagram-playboy-parties-women/
Joo, kyllä tuohonkin saattaisi tottua. Laittaisi kaikille naisille harmaaritari-logon kannikkaan niin siinäpä olisi sitten ihmettelemistä aisureilla jotka ne saa sitten juoksuvuosien jälkeen.
Miksi moraaliton irstailu on sallittu miehille mutta ei naisille?
Et edes hokannut noiden ämmien irstalua
Hokasin, ja Harmaaritari oli kateellinen juuri sille miehelle. Niiden ämmien touhut hän epäilemättä tuomitsee ankarasti.
Sinä kun olet neitsythomo ja asetut näissä seksihommissa naisen rooliin, niin et tietenkään tajua, että miehen kuuluukin levittää siementään mahdollisimman laajalle, se on ihan ok, että panee aina kun saa tilaisuuden. Hyvä nainen sen sijaan pitää reidet tiukasti yhdessä, eikä anna kuin yhdelle. Lutkalle ei taatusti kukaan ole kateellinen.
Kuulostaapa tylsältä ja primitiiviseltä.
Eipä aiheuta reaktioita!
Liikuksin itse suurempien ja mahtavempien fiiliksien parissa. Siihen vaikuttaa Pujiksen donitsisyöminenkin enemmän kuin tuo.
Alholistin fiilistilat tiedetään
Jaa? Enpä monta alkoholistia tunne? Mutta vois kuvitella, että holisti se vasta tunteekin...
Sieltähän se tuli..
Haukut täällä lutkiksi, mutta oikeasti haluaisit olla itsekin sellainen..
Mitäpä tuolla yllä kirjoitin "No en oikeastaan muuten kuin että rahat ja omisuus tuolta kyllä kelpaisivat ja yksi niistä naisista jos se on kiltti & kunnollinen. ". En samanlaista elämää kuin tuo candyman tietenkään tahtoisi elää, haluaisin vaan ne nallekarkit joilla tuollainen on mahdollista.
Ne nallekarkit on huumeita ja rahaa, paljon rahaa. Mutta seli seli, aloitus puhukoon puolestaan, kun on sitä paljon rikkaampiakin olentoja kuin tuo ukko..
Eli siis kyllähän mä tiedän, että sinä ja muutkin ätmit oikeasti vain kadehtivat muitten vilkasta seksielämää.
Kun itsellä ei sitä ole. Kateus on rumaa, hyi.
Joo, jälkikäteen selitit noin.
Luulin ettei tarvitse selittää mutta kun olette tyhmempiä kuin olettaisikaan teille joutuu aina rautalangasta jälkikäteen vääntämään.
Juu... tooosi tyhyhymiää...yhhhyhyy..
😊
Mikä tässä nyt sun mielestä niin kovin epäoikeudenmukaista oikein on??
Voisithan sä itsekin kartuttaa sitä varallisuutta työtä tekemällä, vaikka et välttämättä miljonääriksi asti yltäisikään. Ja eikös sulle noin korkeamoraalisena miehenä riittäisi ihan se yksi nainen, ilman että sä useampia tarvisit varsinkaan saman aikaisesti??
Nää nyhveröt, jotka kritisoivat jännämiehiä ja syyllistävät naisia aina kun mies on väkivaltainen heitä kohtaan, haluaisivat itse olla näitä jännämiehiä ja hyväksikäyttää naisia mennen tullen.
Voisivat kutsua jatkossa itseään KKKlaisiksi, ”kilteiksi”, ”kunnollisiksi” ja kaksinaismoralisteiksi (tai kaksinaamaisiksi kateellisiksi kyrviksi).
Aamen!
Tuossa on juuri tavattoman ärsyttävää se, kun mies ei näytä, että olis valmis samaan ison määrän miesten kanssa. Naisille samat oikeudet. Jos vaimo tekis samoin lukuisten miesten kanssa, tasaisempaa. Onhan meitä moneen junaan. Joillekin sopii toisenlainen elämäntapa.
Haluaisitko sä sitten olla jonkun keski-ikäisen naisen mieshaaremissa?
No, eiköhän jostain päin maailmaa sellainenkin löytyne..
Mulla esim on tuolla liikuntavälinevarastossa nippu miehiä..
Wuffelin varasto on puliukkojen yömaja
Mä yritin vaan sanoa, että naisille myös samat oikeudet. En puhunut ollenkaan, mitä minä haluan.
Ethän säkään siellä ole, vai ootko taas yrittäny luikerrella..
Rahalla semmonen hoituu..eikä raha kysele oikeuksien perään.
määhän olen puliakka, sun tyttäres
femakko Wuffeli vaattii kaikkea.......
jos joku mies saa turpiin, nih Wuffeli vaatii tuplaten turpiin
Miten tämä muuten on naisten kohdalla nykyään? Tunteeko kukaan omassa elämässään ketään tuttua, jolla olis tuon tapainen säätö niin, että nainen on keskipisteenä? Jotain olen palstalla lukenut, että mies ja enemmän kuin yksi nainen. Lähinnä, kuinka hyvin tässä asiassa päästään tasa-arvoon.
.. Ns. MehiläisKuningattaria on Vaiks Kuink Pal.. ;P
.. Kaikki MehiläisKuningattaret eivät tietenkään ole Täysin Toistensa PeiliKuvia ToimintaTapojen jne. suhteen.. Myös se Kuinka Paljon on MinkäkinLaisia Kuhnureita mihinkin Hommaan/Tarkoitukseen yms. Vaihtelee ihan sen mukaan Millainen MehiläisKuningatar on Kyseessä jne.. jne.. ;P
Pillua saa rahalla. Mies panee jos on rahaa.
Ruma mies jolla on rahaa. Siinäpä se taas nähdään että naiset on huoria.
Miten niin Ruma mies?
Naisasialuuserihan just kertoi tuon miehen olevan noita parikymppisiä pimuja paremman näköinen. Eihän se nyt silloin mikään ruma voi olla!
Kuvio on tekaistu tarkoituksena saada seuraajia instassa. Niitä onkin jo 848k, jolla jo jonkinlaista kassavirtaa saadaan. Kuvia on suhteellisen helppoa napsia kerralla suurehko määrä, joita julkaistaan säännöllisin väliajoin seuraajien mielenkiinnon ylläpitämiseksi.
Kaikkea ei kannata uskoa, mitä netissä näkee.
Mun huomio kiinnittyi siinä kuvassa, jossa tämä ukko on astuvinaan autosta ulos, sen auton kyljessä heijastuva shortsiasuisen kuvaajan kuva..vaimo?