"Olin eilen (torstaina) Ruotsin miljöpartietin (vihreiden) vieraana Tukholmassa. Pidin puheen poliittisessa keskustelutilaisuudessa, ja puolue kutsui minut Europride-tilaisuuteen. Hostit kutsuivat minut vielä Europride-tapahtuman jatkoklubille. Klubilla oli aika trooppinen ilmasto ja suurin osa ihmisistä tanssi ilman paitaa. Minuakin pyydettiin jossain vaiheessa ottamaan paita pois, se kuului vähän etikettiin. Ja jos drag-artisti tulee viereen ja pyytää kuvia, niin miksipä ei. Ei siinä sen kummempaa ole taustalla, enkä oikein tiedä, mikä tässä kohun aiheutti"
Niin, mikä ihme se nyt kohun aiheuttaa:)
Niin, mikä ihme se nyt kohun aiheuttaa:)
Vastaukset 5
Vanhimmat
Se onkin ihme, sillä onhan eduskunnassa Teuvo Hakkarainekin naistenhakkaaja, tuomittu rikollinen ja rappioalkoholisti. Aivotoiminnaltaan ja käytökseltään simpanssin tasolla, se on häpeä!
Vain tyhmä tai pervo, äänestää vihervasemmistoa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/201808032201114198_pi.shtml
Touko Aallon arvot eivät ole minun arvojani.
Nyt on aika pudottaa koko vihreä sakki pois eduskunnasta.
Mielenkiinnolla odotan seuraavia kannatusgalluppeja! Jos nyt ei ole vihreiden kannatus pudonnut sinne sinismurffien lukemiin, niin jo on kumma. Tuo viherhörhö Touko on antanut parin kuukauden sisään niin päteviä näyttöjä soveltumattomuudestaan eduskuntaan ja puoluetta johtamaan, ettei kukaan ole kyennyt vastaavaan. Hakkarainenkin on valtiomies Aaltoon verrattuna.
No ei tuota miestä nyt enää kukaan vakavasti voi ottaa.
Jos drag-artisti haluaa ottaa yhdessä valokuva...mut niitähän on kaksi ja kaveri on keskellä sängyssä. Onneksi kamerat unohtuivat tuon jälkeen, tiedä millaisia otoksia lehtiin olisi vielä päätynyt, HAHHAHHAHAHAHAAAAA.