Olen naimisissa mieheni kanssa ja meillä on kaksi ihanaa lastakin. Asumme omakotitalossa ja kaikki on ok, on vaan pieni mutta. Mieheni tykkää pukeutua naiseksi ja käyttääkin jatkuvasti naisten alusvaatteita. Pukeutuu 1-2kertaa viikkoon kotona hameeseen tai mekkoon. No kaikki tämä on minulle jotenkin ok mutta seksiä haluaisin oikealta miehiseltä mieheltä enkä korsettiin pukeutuneelta sukkanauhaan pukeutuneelta ”naiselta”. Haluaisin seksiä joltain salimieheltä joka ottas kovaa!!!!!!!
Onko väärin?
10
362
Vastaukset
- eioleväärinhaluta
Ei ole väärin käy nauttimassa oikeasta" miehestä välillä. Sitten teillä molemmilla on oma harrastus joka tulee hyväksyä. Kyllä tuon miehen pitää ymmärtää että nainen haluaa miestä eikä sairasta esittäjää sänkyynsä. Toki voit kysyä jos ottaisi naisten vatteen pois ja olisi kunnon mies.
Ollaan kokeiltu että hän on miehenä mutta hän ei itse kiihotu sitten samalla tavalla ja saatan jäädä ilman kokonaan
Seksuaalisuus on sillä tavalla eriskummallista, että kun on jollakin tavalla suuntautunut, toisenlainen suuntautuminen tuntuu vastenmieliseltä, vaikka sen sivistyneenä ihmisenä ymmärtääkin ja suvaitsee.
Ei ole ollenkaan kummallista, että tarvitset normaalia seksiä tavalliselta mieheltä, mutta ei ole myöskään kummallista, että miehesi innostus laskee, jos hän ei voi aina toteuttaa suuntaukseensa kuuluvia tarpeita.
Miehesi suuntaus on useimmille naisille niin vieras, että jo se, että hän on löytänyt naisen, joka tätä ymmärtää, on hänelle voitto. Miehesi on VELVOLLINEN vastapainoksi sallimaan sinulle seksin miehisen miehen kanssa. Halukkaita miehiä irtoseksiin riittää kyllä. Tämä on käsittääkseni ainoa mahdollinen kompromissi tässä tapauksessa. Tsemppiä sinulle! :-)Saapahan nähdä onko niitä vapaa ehtoisia sitten kuitenkaan ja en minä ole päättänyt vielä tekeväni mitään varmaksi
Anna-sari kirjoitti:
Saapahan nähdä onko niitä vapaa ehtoisia sitten kuitenkaan ja en minä ole päättänyt vielä tekeväni mitään varmaksi
Kyllä niitä vapaaehtoisia on jos olet timmi.
Anna-sari kirjoitti:
No en mikään fitness muikkeli mutta suhkot normi...
Minulla on sellainen käsitys, että enemmistö meistä miehistä asettaa "suhkoht normin" reilusti "fitness muikkelin" edelle. :-)
- hulluonmaailma
Ei ole väärin haluta seksuaalisesti miestä. En minäkään kyllä sietäisi miestä joka pitsi hepeneissään pyörisi. Lopahtaisi täysin halut miestä kohtaan. Mies sen pitää olla eikä mikään "pistin näplääjä" jos taas miehellä ei halut nouse ilman "pitsiä niin jos sinä siedät sitä niin antaa mennä. Mutta ei väärin ole jos halut on kunnon miestä kohtaan.
- Stayup_mies
Jos mies haluaa tyttöillä niin ei se ole luultavasti edes ongelma hänelle vaikka kävisit vieraissa. Jos mies on oikeesti sub-hekinen mihin tuo pukeutuminen viittaa, sehän vaan nauttii kun käyt. Subin unelma on päästä näkemään kun vieras mies panee omaa muijaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai979479Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki764937Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.504629Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j82398Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1041616- 441434
Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota551364Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441296Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.471279Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641272