Onecoinin julkistus siirtyy ensi vuoteen
Rujan_veska
8595
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kyllä ruja varmasti laittaa vielä lohkoketjun käyntiin. Ensi vuonna saadaan maitoa ja huonekaluja.
Muista myös lääkkeet ja autot - paksu mies lupasi näin videolla. Näin on luvattu ja siitä pidetään kiinni!
Varmasti on manit jemmassa!
Älkää vielä vaipuko tappiomielialaan! Onecoin tulee vielä!
Kunnon coinistia on sen verran jo pissitty silmään, että se uskoo jokavuotisen "ens vuonna mennään julkisiks" uudelleen ja uudelleen. Coinistin mielestä maailma on väärällään ihmisiä, jotka odottavat vesi kielellä pääsevänsä ostamaan onecoineja yli 20 euron kappalehintaan. Sellaisia ihmisiä, jotka himoitsevat onecoineja, mutta eivät halua ostaa niitä suoraan Rujalta 0,1 euron kappalehintaan.
Sama coinisti odottaa dealshitteriin kauppiaita, jotka myisivät rahanarvoista tavaraa pelkillä coineilla. Coinisti itse ei kuitenkaan ole halukas myymään mitään tavaraa coineja vastaan, vaan pistää omat kamansa myyntiin tori.fi.
Siirretään julkistus suosiolla seuraavalle vuosituhannelle, ei tarvitse jatkuvasti siirtää.
Dr.Ruja Ignatova.
Eiköhän se ole jo "siirrettynä"
Tulee vain mieleen että mitä jos olisi ollut suomalainen joka olisi tehnyt saman kusetuksen kuin Onecoin. Suomalainen istuisi jo varmaan häkissä kuten Kailajärvikin Wincapitan aikoihin.
Euroopan Ponzilainsäädännöt ovat niin paljon Amerikkaa jäljessä.
Bernie Maddock sai Ponzituomiona 150 vuotta vankeutta, joka pitää istua päivästä päivään eli vapauteen ei pääse "hyvän käytöksen" "uskoontulemisen" tai muunkaan johdosta ikinä.
Mustalaiset senkuin porskuttavat, mutta porskuttakoot.
Koinistien oma valinta kun valitsivat että ovat tyhmiä ja uskovat kaiken paskapuheen.
Ai että siirtyy. Niin meinaan että tuota varpila sitten tulee entistä ehompana ja voimakkaampana
Niin hyvä valuutta että sen hallitsemisessa on haasteita. Jos ei ensi vuonna niin sitten seuraavana vuonna taas tärähtää. Voi hyvät hyssykät sentään!