Tukijulleista tehtävä rehua

Tukijullit voidaan syöttää minkeille.
466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No ei, MAAVILJELIJÖILLÄ ON OMA TEHTÄVÄNSÄ YHTEISKUNNASSA. NIIN KUIN MYÖS TYÖTTÖMILLÄ.

Äänestä

Opettele aloittaja olemaan syömättä ja tule sen jälkeen raapimaan tyhjää päätäsi. Ennen kuin olet opetellut olemaan syömättä kaikki puheesi on pelkkää tyhjää lätinää.

Äänestä
  • Pelkkää tyhjää vinkumista on kaikki puheesi niin kauan kun joudut vielä ruokaa syömään.

    Äänestä

Sinut on ilmoitettu poliisille. Kiihotuksesta kansanryhmää vastaan. Voit jatkaa lätinöitäsi sitten kaltereitten takana.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


LoisetPois kirjoitti:

Tukijullit voidaan syöttää minkeille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu