eikä härnäyksesi ja muu sekoilusi tule muuttamaan asiaa.
Haluan mahdollisimman kauas sinusta ja pian.
Tiedän mikä sinä olet eikä sinulla todellakaan ole puhtaat jauhot pussissa.
Tässä ei ole kyse kohtalosta josta jankutat yrittäen manipuloida herkkäuskoisia idiootteja vaan
pikemminkin siitä että vedät
muitakin mukanasi helvettiin tunnetasolla.
Miksi? - Koska olet akka ihan vitun sekaisin
ja sen näkee kauas!
Olet kuin käärme joka pukeutuu toisten nahkoihin
josset saakkaan mitä tahdot / saat pakit.
Matkimalla, kyttimällä
ja muulla psykologisella paskanjauhannallasi
et tule saavuttamaan yhtikäs mitään
siksi kuolet katkerana ja yksin
ja sehän ei ole taas muiden vika
josset opi näkemään mitään vikaa käytöksessäsi
Onhan se tietysti helppo olla sokea omille virheille ja synneille
ja elää ahtaassa kuplassaan
kuvitellen harhaisena että vika on yhteiskunnassa ja muissa
vaikka ryyppäät itsesi sokeaksi vihasta surusta ja tuskasta
ajatellen että olet etuoikeutettu kostamaan kaiken
jopa senkin joissa olet ollut aloittajana kiusanteossa
elämä on valintoja täynnä
voit joko juoda itsesi uneen päiväsyötöllä
tai
Voit myöntää itsellesi
tilinpäätöksen jossa luovut ikävistä asioista
ja unohdat palstan
koska selvästi se on sekoittanut pääsi
Vihaan sinua olet inhottava
19
917
Vastaukset
- vääräpalsta
Vihalle kannattaa mennä anonyymina haukkumaan ja purkamaan omaa pahaa mieltä.
Kannattaisko jonkun muunkin mennä selvittämään päätänsä?
" juoda itsesi uneen päiväsyötöllä"?
Niikös sinä ap. teet? Kuulostaa hurjalta! Viimeksi otin lasillisen sherryä tarjottuna
kesäkuun lopulla.
Kuulostaapa siltä, että ryyppäjäisiä viettää joku aivan muu kuin minä.
Kohta taidat ap. olla seuraavanlainen:
https://www.youtube.com/watch?v=y4rY55ye57g- MuistitkoOttaa
Lääkkeet!
- Eitodellisuutta
Komppaan, ota lääkkeet. Ja lopeta se tunnistelu!
- Tähtisieluraksuttaa
Tähtisieluilla on se paha vika et he vetävät pahaa itseensä jotta muilla olisi hyvä olla
- manupuloijalle
Kirjoitustyyliäni viittaa siihen ihmisentapaiseen, joka itse matkii, kyytiin ja kieroilee täällä kymmenillä eri tyyleillä.
- Ettiedämustamitään
Tuli tästä mieleen, että kirjoitatko oikeasti itsestäsi? En ole kirjoittanut tänne lukuisia haukkumisviestejä, toisin kuin sinä/hän. En tiedä kuka on niiden takana on jos täällä on nyt sellaisia ollut. Mikään pyhimys en kuitenkaan ole, mutta oikeesti että kirjoittelisin täällä viestejä jotain ihmistä ajatellen joka ei kiinnosta mua mitenkään? Joo ei ole munlaista. En ole kirjoitellut tänne mistään kohtaloista, enkä myöskään toisina ihmisinä! En juurikaan käytä alkoholia, enkä ole vihainen tai katkera, vaikka en täällä jaksakaan aina panostaa viesteihin ja kirjoitettu teksti saattaa antaa itsestäni vääränlaisen kuvan. Joten voitko oikeasti katsoa nyt itseäsi, enkä tarkoita peilistä...
- Tästäkirjoituksesta
Mitä kirjoituksen sisältöön tulee, niin mikään siinä ei kolkuta, sillä palstakäytökseni on lähinnä toisen posken kääntämistä. Kirjoittajan tyyli on kyllä tuttu, ja motiivi tuntuu hänelle sopivalta.
- Pintaa
Ootko sä nyt ihan varma että tällä palstalla kohteesi edes on?
Kyllä tämä enemmän sinusta kertoo kuin ihmisestä josta kirjoitat. - Dfgjjkl
Repesin tälle =D Hyvä aloitus! Kolahtanutkin! :D
- Kummallisenmoni
Vastaaja muka tiesi kuka ap on tai jollain muulla lailla liitti itsensä aloitukseen, kannattaisiko asialle tehdä jotakin. Kuka tunnisti tyylin ja motiivikin kuinka ollakaan tuntui " hänelle " sopivalta ja toinen vastaaja taas kielsi kirjoittaneensa haukkumaviestejä tänne kuten " sinä / hän " ... joten voisitko nyt katsoa itseäsi ... missä ihmeen harhassa te ihmiset oikein elätte, luulette tietävänne ja tuntevanne täällä kaiken, hakekaa ihmeessä apua itsellenne.
- ketjutäyteen
No kuule kun nuo kaikenmaailman aapeet vastailee toisinaan itse itselleen jotenkinhan se huomio pitää kato saada
- Näkekäänämä
Siellä puhuttiin kirjoitustyylistä, että tunnistetaan kirjoittajan tyyli. Eli se tyyli, jolla onkin tarkoitus herättää hämmennystä. Se ei ole sama asia kuin että oltaisiin ihan varmoja kirjoittajasta. Ja mistä tiedät vaikka joku omiva vastaus olisi aloittajan vedätys? Ja osa vastauksista.
Tämä on keskustelupalsta, mikä vaan on mahdollista. Täällä vedätetään, joten sinunkin tulkintasi voi olla väärä.
Ja samoinhan käy kivoille viesteille, niihin vastaillaan. - josaloituksen
ketjutäyteen kirjoitti:
No kuule kun nuo kaikenmaailman aapeet vastailee toisinaan itse itselleen jotenkinhan se huomio pitää kato saada
aihe on sopiva niin jotkut kommentoivat ketjussa kuin kirjoittaisivat ikävöimilleen. Näitä ei tarvi lukea kuin piru raamattua. En lähtisi suoralta kädeltä arvostelemaan ihmisiä ja vieläpä vihjaamaan heidän tarvitsevan mt palveluja. Se jos mikä tuntuu tahalliselta ilkeydeltä.
- Syntisäkki
Ilkeä kirjoitus pillunpuutteiselta naistenvihaajalta.
- hilirimpsis
Ilkeä kirjoitus munahaukalta!!!!
- eimesokeitaolla
hilirimpsis kirjoitti:
Ilkeä kirjoitus munahaukalta!!!!
minä en kyllä yhtään munahaukkaa ole tunnistanut mutta yksi puutteinen naistenvihaaja täällä päivät pitkät fantasioi randomien seksielämästä ja uhriutuu palautteesta
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta663382Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh463192Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa1232718- 432548
- 311953
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘271860- 481636
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä871495- 391330
- 821199