naisen murhanneen jännämiesmurhaajan kanssa. Mistä syystä tämä uutinen ei yllätä minua yhtään?
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000005798296.html
Naisvanginvartija aloitti vankilassa suhteen
22
458
Vastaukset
- Teensen
Tänään. Todistan. Faktat faktoina.
- Teensen
Eli oon kotona ja katon pronoa ;)
Suurin osa ihmisistä on eläimiä ne menee himojensa mukaan tämä on täälläkin todistettu.😁
- uniaikalkaa
Saattaa se olla niinkin, mutta poikkeukset vahvistavat säännön.
- Kiltti-ätmi
sairasta on naisten mieli
- kylläpiäisi
Naisiia pitäis rangaista jännämiesten lutkutuksesta
- järjetöntätouhua
Aikuisen oikeasti, en ymmärrä miksi ylipäätään naisvartijoita tuollaisten murhaajien kanssa?
- tasa-arvomennytliiallisu
Se on sitä tasa-arvo paskaa eli naisten on päästävä tekemään töitä, joihin heillä ei ole edellytyksiä.
- MiehiäMyös
Selvisi juuri, miksi miehiä on niin paljon sinkkuna: jännänaisia ei riitä kaikille!! Miehissä joka toinen on jännä, joten löytävät parin, mutta naisissa vain muutamia hyvin vähäisesti jänniä, joten loput ovat ilmaa miehille. Siksi miehiä on niin paljon sinkkuna.
- Rakettisetä
Narsisti osaa hurmata ja murhata kaikissa tilanteissa.
Tämän voisi ajatella olevan taas yksi mielipuoli jännänainen, mutta vanginvartijaksi pitää olla tulee olla elämäntavoiltaan rikosseuraamuslaitoksen palvelukseen sopiva.
Lisäksi vanginvartijoiden pitää läpäistä psykologiset testit, joten kyseessä ei pitäisi olla mikään "Jännäjenna"- Naisasialooser11
Kaikki naiset haluavat jännämiesmurhaajan, vaikka naiset väittävätkin, että vain henkisesti epävakaat naiset haluavat sellaisen.
- Ööööö
Naisasialooser11 kirjoitti:
Kaikki naiset haluavat jännämiesmurhaajan, vaikka naiset väittävätkin, että vain henkisesti epävakaat naiset haluavat sellaisen.
Miksi sulla ei sitten ole naista?
- tietysti
Ööööö kirjoitti:
Miksi sulla ei sitten ole naista?
NAL on kiltyi ja kunnollinen mies!
- h567jh67
Mistä kumpuaa naisen uskomus siihen, että jos murhaaja jonkun naisen onkin murhannut, niin ei häntä murhaakaan?
"Tanskalaislehden mukaan nainen olisi kirjoittanut toivovansa, että voisi tulevaisuudessa asua yhdessä Madsenin kanssa paikassa, jossa he voisivat rakentaa raketteja.
....
Hänellä on myös selvä vastaus siihen, eikö hän pelkää kokevansa saman kohtalon kuin toimittaja Kim Wall.
– En missään tapauksessa, toteaa vartija, joka kiisti haastattelussa myös ajattelevansa rikosta, josta Madsen on tuomittu." - Tuohtunut
Naiset eivät tietenkään suostu ottamaan mitään vastuuta tästäkään. Sinä nainen: mietitkö koskaan, millaisen viestin antamisillanne lähetätte väkivallan kannattavuudesta? Aiotko tasapainottaa tuon törkeän tekonne ja murhamiehen palkitsemisen antamalla itse vastaavasti usealle kunnolliselle, kiltille, rikosrekisterittömälle miehelle?
- outoa.ajattelua
Miksi jonkun toisen naisen pitäisi ottaa vastuu tuon naisen tekemisistä. Eihän kukaan väitä, että jokainen mies olisi vastuussa esim. HItlerin teoista
- tota.tota
Milläs tavalla sä itse aiot tasapainottaa tuon Madsenin-, ja muiden miesmurhaajien tekoja?
- Kiltti-ätmi
Tuossa onse juttu että jännämies pääsee vapaaksi vielä joskus ja silloin sillä on kysyntää
- ruunauksenpaikka
Jännämiehet pitäosi kuohita
- ahdistaa
Ainahan mies voi muuttua! Paitsi tylsä ja rauhallinen mies ei tietenkään muutu koska hänen olotila on jostain syystä pysyvämpi. Ei ole pahuutta jonka voisi rakastaa pois. On vain mitäänsanomaton kiltteys ja kunnollisuus. Hyi helvetti sellaista miestä joka ei kykene sen suurempiin tekoihin.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1706824
- 594582
Etsin vastaantulevista sua
Nyt kun sua ei oo, ikävöin sua niin v*tusti. 😔Jokaisesta etsin samoja piirteitä, samantyyppistä olemusta, samanlaista s353853- 673135
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161925Tekis mieli lähestyä sua
Mutta pelkään että peräännyt ja en haluis häiritä sua... En tiedä mitä tekisin olet ihana salaa sua rakastan...💗271656- 171640
Ajatteletko koskaan
Yhteisiä työvuosia ja millaista silloin oli? Haluaisin palata niihin vuosiin 🥹401553- 341419
- 1431197