Laserhoidot

Espanjafani

Hei olisiko kukaan ollut laserhoidoissa jolla hiotaan rypyt pois?!Minua kiinnostaisi mennä tosin mun kriittiset kohdat on suun ympärys ja nenän pielet että tulisiko ne paremmiksi,olin keväällä Hki huijarilääkärillä,hän piikitti tyhjällä ruiskulla ja oli näyttävinään ampullit minulle,toivon että saisin vinkkejä.Kiitos.

2

139

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Expl

      Jospa menisit nyt sitten Suomessa erikoistuneen plastiikkakirurgin vastaanotolle neuvottelemaan asiasta. On monenlaisia hoitoja kyseiseen ongelmaan. Plastiikkakirurgi, jolla on käytettävissään useita hoitovaihtoehtoja pystyy parhaiten valitsemaan juuri sinulle sopivan, olipa se sitten injektiohoito, rasvan siirto, voimavalohoito, radiofrekvenssihoito, laserhoito, infrapunalaitehoito, kemiallinen kuorinta, laserkuorinta, kiinteyttävä laserhoito, fraktionaalinen laser tai rf hoito, tai vaikka useampien hoitomuotojen kombinaatio. Ei ole yhtä hoitoa, joka sopii kaikille. Aina joutuu valitsemaan ja valintaan tarvitaan kokemusta ja kaikki vaihtoedot tarjolle.

      • explaeläkkeellepysyvästi

        Plastiikkakirurgi tekee kemiallisia kuorintoja? Serious?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kumpi vetoaa enemmän sinuun

      Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?
      Ikävä
      102
      2336
    2. Ei se mene ohi ajan kanssa

      Näin se vaan on.
      Ikävä
      119
      1895
    3. Tunnistebiisi

      Laita joku tunnistebiisi, niin tiedän ett oot täällä ja kaipaat ehkä mua
      Ikävä
      90
      1493
    4. Taidat tykätä linnuista paljon

      Mikä on sun lemppari ☺️😉🥹🦢🐦‍⬛🦉🦜🦚
      Ikävä
      138
      1449
    5. Tavoitteeni onkin ärsyttää

      Sua niin turhaudut ja unohdat koko homman
      Ikävä
      117
      1276
    6. Okei nyt mä ymmärrän

      Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘
      Ikävä
      74
      1268
    7. Olen huolissani

      Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
      Ikävä
      63
      1131
    8. Ajattelen sinua nyt

      Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
      Ikävä
      22
      1130
    9. Miks käyttäydyt noin?

      Välttelet kaikkia kohtaamisia...
      Ikävä
      51
      1097
    10. Ei sun tarvi jännittää enää

      en yritä enää mitään. Tiedän että olin mauton ja sössin kaiken.
      Ikävä
      38
      1042
    Aihe