Brigitte kävi melkein kiinni pikkupoikaan!

YLE-uutisissa poika kertoi.
7137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Brigitte on niin laiha että sillä tuskin on kovin isoa kalua.

Äänestä
  • Mutta sitäkin suurempi puumavittu! Luuta, nahkaa ja reikä.

    Äänestä

  • Tikkuakka kirjoitti:

    Mutta sitäkin suurempi puumavittu! Luuta, nahkaa ja reikä.

    LARGE Royal Hole??????? miten me selviydymme

    Äänestä

Joo, huomasin se kanssa uutisissa. Pojan ääni värisi pelosta tai inhosta.

Äänestä
  • Poika värisi kiimasta, odottaa jo Brigitten melaa puohonsa.

    Äänestä

  • PoikahanVärisi kirjoitti:

    Poika värisi kiimasta, odottaa jo Brigitten melaa puohonsa.

    Oliks se se punapää?

    Äänestä

  • Suomalaisten vika tai onko se persoonallisuusperimä, että ollaan hiljaa kylmiä eikä edes pää saa liikahtaa mihinkään suuntaan kansan keskellä! Jos ojennat kätesi, niin tarkoitus on kopeloida, jos halaat, olet homo tai lesbo tai mitä sattuu. Suomalainen on kylmä, kova ja ilkeä.
    Etelämaissa puhuapulputetaa, tavataan ihmisiä ja halaillaan. Lapset on mukana pitsalla siinä missä mummot ja papatkin. Mutta meillä se ei käy. Kaikki ihmisryhmät on eristettävä eikä turhaan tapailla vanhuksia tai penskoja. paitsi rahansaantipäivinä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kullihaukka kirjoitti:

YLE-uutisissa poika kertoi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu