https://www.suomenuutiset.fi/halla-aho-perussuomalaisten-linjasta-tulossa-valtavirtaa-euroopan-politiikassa/
Jussi Halla-aho sanoo, että perussuomalaisten linjasta on tulossa valtavirtaa muun muassa haittamaahanmuuton vastustuksessa myös Euroopan politiikassa.
Jussi Halla-aho sanoo, että perussuomalaisten linjasta on tulossa valtavirtaa muun muassa haittamaahanmuuton vastustuksessa myös Euroopan politiikassa.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Suomalaiset ovat syyllisiä maailman ongelmiin
https://www.verkkouutiset.fi/jussi-halla-aho-tavallista-suomalaista-syyllistetaan/
Tulonsiirtojen varassa elävien moukkien laumalla ei ole linjaa.
Varmaankin tarkoitat näitä turhautuneita rasvattuja ananaspäitä,jotka notkuvat iphonet kädessä esim.itiksenkäytävillä, vihervassarit sanovat heitä sotalapsiksi.
Hyvä juttu, että öyhöttäjät käyvät tarpeettomiksi.
Ei asioita saa hoidettua vihanlietsonnalla.
Kerro se Aavikon.agitaattorille.
Persut on marginaalipuolue. Ei mulla muuta.
Vihreät ja vassarit tulevat romahtaamaan samalle tasolle Rkp:n kanssa ensivaaleissa.
Viherkommaritkin tulevat vaaleihin mennessä kopioimaan Perussuomalaisten puolueohjelman itselleen. Paras kuitenkin äänestää aitoa alkuperäistä eikä säälittäviä kopioita.
Ylen uutiset olivat taas palaneet normi vihervasemmistolinjalle uutisoinnissaan Chemnitzin mielenosoituksista kaikki noin 6000:tta leimattiin äärioikeuston jäseniksi,vaikka vain pieniosa oli näitä provokaattoreita ja agitoijia kasvonsapeittäjiä.Näitä oli myös huomattavasti vastamielenosoittajien joukoissa, naamioituneita äärivassareita,sekä antifan jäsennistöä. Ministeri lausui myös muutaman sanan demokratista,tämä sana on tosin täysintuntematon näille islamilaisille "siirtolaisille".jotka elävät 1700-luvun uskomusmaailman oppien mukaan.Heidän ainoa side tähänhetkeen on ipohne ja pankkiautomaatti,mistä saa muiden hankkimat rahat ilman vastiketa.