kertoisitteko mille lääkärille olisi hyvä mennä jumiutuneen olkapään kanssa ? olkapäätä ei särje eikä kolota mutta kättä nostaessa liikerata ei nouse vaakatason yli kuin kiertämällä taaempaa.aamuisin käsi on aivan lukossa ja kankea kun tuppaan nukkuessani viemään kädet pään yläpuolelle,tämä kiusallinen vaiva olisi kiva saada häviämään mutta missä? kiropraktikolla,hierojalla,osteopaatilla vai lääkärissä? olisikohan mahtollisesti joku hermo jumissa, kertokaa jos jollain samanlainen vaiva.aloitin ne hainrustokapselitkin mutta vielä en osaa sanoa niitten vaikutuksesta.
olkapään jumiutuminen
kankkis
4362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
manskun ja annankadun välissä, simonkadun lähellä. sieltä sain oivaa apua hieman pahempaankin olkapäävaivaan.
Annankadun ja Mannerheimintien välissä on Yrjönkatu joka jää Mantskulta päin katsottuna Foorumin taakse.
Niin että, mikä paikka se on siellä Foorumin takana?
Ilmeisesti tarkoitetaan Orttolääkäreitä! Loistavaa alan asiantuntemusta! Varaapa ihmeessä aika. Ainakin minä sain sieltä apua selkäkipuihin.
Mua on vähän leikelty siellä ortonissa jalkojen pituuseron takia. Loisto paikka! Siel on myös PS2 sitte toipumista varten!