Mitä Ruotsissa tapahtuu, jos SD pääsee valtaan?

Aletaanko matuja palauttaa Ruotsista heti kotimaihinsa vai jatkuuko hyysääminen samaan tapaan, mutta uusia matuja ei enää oteta vaan heidät ohjataan esimerkiksi Suomeen? Mieluummin saisivat hävitä vaalit ja jatkaa matujen ottamista. Tulisipa vähemmän tänne.
15188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Voi olla että seuraava pakolaisaalto on pelkkiä ruotsalaisia.

1Äänestä
  • Heh, naseva sarkasmi ;D

    Äänestä

Varmaan Ruotsin rappioon saadaan ainakin merkittävä hidastus aikaiseksi. Ja ehkäpä kaikille ruotsalaisille pikkuhiljaa valkenee, ettei sivistymätön kehitysmaakulttuuriväki todellakaan kuulu maahan.

1Äänestä

>>Mieluummin saisivat hävitä vaalit ja jatkaa matujen ottamista. Tulisipa vähemmän tänne.>>

mitä enemän hirvikärpäsiä on metsässä, sitä enemmän niitä pihaankin eksyy!

1Äänestä

Maahantunkeutuneet ammattirikolliset joutuvat vastaamaan tekemisistään.

1Äänestä
  • Maanpetturit ja luopiot saavat palkkansa. Ei vaiskaan, koska ruotsalaiset eivät taida olla kovin isänmaallisia, kotimaatansa tai edes omaa kansaansa rakastavia.

    Äänestä

Synkkä fascismi on kalisuttamassa luitaan länsinaapurissa........

1Äänestä

Ruotsi on jo menetetty sitä ei peruuta edes R-demarit !

Late Lapista. SSSS Ry!

Äänestä

SD ei pääse koskaan valtaan, koska muut eivät suostu yhteistyöhön sen kanssa.

Äänestä

Diskuteeraamalla ei monisatatuhantista miehitysarmeijaa voiteta.

Äänestä

Ruotsidemokraattien puheenjohtaja ja tuleva pääministeri Jimmie Åkesson määrää palautettavaksi suomalaiset maahantunkeutujat kotimaahansa pois hyväksikäyttämästä ruotsalaisen kansankodin vieraanvaraisuutta.

Suomalaiset pakkopalautetaan poliisien saattamana Tornin rajan taakse ja luovutetaan Suonen viranomaisille jällleenkäsittelyä varten. Onneksi työmarkkinoilla on käyttöön tullut uusi laki työllistämisen parantamiseksi niin ehkä näistä pummiloisista ei tule ihan kymmenien miljardien kuluerää.

1Äänestä
  • Ja Suomen sotilaat ottavat vastaan Suomen paluupakolaiset, ja avustavat heitä kantamalla heidän tyhjiä kassejaan. Meillä täällä Savossa varsinkin jo perustetaan heille vastaan otto pisteitä joista heidät ohjataan suoraan terveystarkastuksen kautta sopivan kokoiseen omakotitaloon.

    Äänestä

Onneksi ei pääse valtaan, vastenmielinen natsipuolue.

1Äänestä
  • Kypsyppä kohtaloosi...

    Äänestä

Madakaskarille muittenkin roskasakin kanssa. Niinhän se Aatukin yritti...Ja kun hävittiin tässä on tulos...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mitäkäy kirjoitti:

Aletaanko matuja palauttaa Ruotsista heti kotimaihinsa vai jatkuuko hyysääminen samaan tapaan, mutta uusia matuja ei enää oteta vaan heidät ohjataan esimerkiksi Suomeen? Mieluummin saisivat hävitä vaalit ja jatkaa matujen ottamista. Tulisipa vähemmän tänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu