Miksi nuoret ulkomaalaiset mihet

rakastuvat suomessa huomattavasti vanhempiin ja yleensä ylipainoisiin naisiin ?
48675
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 48

Vanhimmat

Yksi lehmänvee vastaa kymmen vuohen veetä.

Äänestä

Hyvä imu ja voimaa rukkasissa.

Äänestä

Suomi on pakolaisille oleskeluvaltio. Maassa oleskeluun tarvitaan oleskelulupa, jota naiset heille tarjoavat.

1Äänestä

Eihän ne mitään rakastu. Siiderivalas on helposti vedätettävä ja auttaa maahantunkeutujaa maahan jäämisessä. Sitten kun asia on selvä, siiderivalas saa mennä ja tilalle haetaan joku hoikempi ja nuorempi pissis. ja näitä voi sitten olla geelipäällä useampiakin yhtaikaa panopuina.

1Äänestä

Käyttävät vain hyväkseen vähän tyhmempiä suvakkivalaita.

1Äänestä

Jep ihastuvat yhtäpaljon kun nigerialaiset siis "amerikkalaien sotilas" afrikassa jolle nämä rouvat lähettelevät rahojaan.

1Äänestä

parempi näin kuin natisen homostelukerhot

Äänestä
  • Onko se Natisen homostelukerho taas joku suvakkien kerho?

    Äänestä

  • taitaa.oIIa kirjoitti:

    Onko se Natisen homostelukerho taas joku suvakkien kerho?

    Varmaankin se klubi, jossa touko kävi pakaroita läpsimässä.

    Äänestä

  • vissiinse kirjoitti:

    Varmaankin se klubi, jossa touko kävi pakaroita läpsimässä.

    Itse kerhon perustaja ja puhemies Natinen oli todistamassa tätä tapahtumaa.

    Äänestä

No ensinnäkin siksi kun vanhemmat naiset osaavat jo temput, eivätkä vain tirsku ja kikattele kaikkein herkimmällä hetkellä.
Ja toisekseen jos lemmenparista edes toinen on hyvässä lihassa, niin sillä vältytään häiritsevästä ja kaikki halut tappavasta "kaksi luurankoa parittelee peltikatolla" vaikutelmasta.

Äänestä

Suomi on maahan tuleville kamelinkesyttäjille ihanteellinen paneskeluvaltio. Keski-ikäistä ja vanhempaa bimberoa tyrkytetään heti VOK:issa ja kaikkialla missä vaan liikut. Sn tuotteen ottamisesta ja käyttämisestä naiset mielellään maksaa rahaa.

Nuorempaa 17-vuotista bimberoa saa kun käy hakemassa sitä Migrin järjestämillä tutustumiskäynneillä peruskoulujen tyttöihin voimistelutunnilla. Aivan nuoret lapset tarjoillaan laulatus ja tanssiopetuksen tutustumisreissuilla päiväkoteihin.

Suomi on Lähi-Idän ja Afrikan tulijoiden paratiisimainen paneskeluvaltio. Ihmeellinen, hölmöjen ja kaiken ikäisten, kaikenlaisen käytöksen suvaitsevien suomalaisten naisten luoma pohjolan paratiisi.

1Äänestä

Taktista rakkautta.

1Äänestä

Bullah on kielletty niiltä.

Äänestä

Ylijäämänarttu ei kelpaa kuin partalapsille.

1Äänestä
  • Mutta sillä saa oleskeluluvan! Sen jälkeen voi katsella naisia!

    1Äänestä

Vokkihipon ku pistää tiineeksi niin ei tarvitse anoa enää turvapaikkaa tai pelätä palautusta. Jos ero tulee kela maksaa ruokot ja perheenyhdistämispolitiika takaa tänne jäämisen.

Äänestä
  • Vokkihippo heittää raappahousut heti nurkkaan, jos joku suostuu vetäsemään.

    Äänestä

ne päättelee siitä lihavuudesat että voi viimeisenä keinona syödä tuo hölmön sika emakon

Äänestä

Minkälaisen hullun kovan äläbälämölön olisivat siiderivaölaat ja hyyskät nostaneet jos JihadPöpilä olisi rahdannut Suomeen 35000 yht äkii maista nuorta mussslu-naista .
Nehän olisivat kuitenkin olleet suuremmassa hädässä ja avun tarpeessa.

Äänestä

Jos kävisit josku kaupungilla niin näkisit että yleensä geelitukilla on ne kauneimmat naise

Äänestä
  • Trolli.

    Äänestä

  • nämä on laatutietoisia sitten, sitten ku ei muuta jäljellä eli pitää syödä nainen, ei näistä fitness timmeistä tarvi kaivaa niitä harvoja lihapaloja paksun ihrakuonan seasta sit äsyötävää osaa

    nuo paksukaiset on tyhmimmille, niissä sitä laatua on vähän

    Äänestä

  • Ja nuorimmat naiset (tytöt)

    Äänestä

  • Joo olen nähnyt ku geelitukat tarjoilee alaikäisille tytöille alkoholia biitsillä basaarimusiikin soidessa. Voi voi kun tyttöjen vanhemmat tietäisi missä piireissä jälikasvu hengailee. Toisaalta suvakki perheissähän ei välttämättä varoteta näistä multikulti rikastuttajista.

    Äänestä

Siksi että saavat oleskeluluvan Suomeen ja kun lapsia tulee myös kansalaisuuden.

Äänestä

Helppo nakki! Tietenkin, koska nuo saavat ottaa neljä vaimoa ja tuo suomalainen nainen on tietenkin tienannut omaisuuden, jonka pakolainen vie.

Äänestä

Maahanmuutossa on selvä seksuaaliväritteinen leima. Suurimmassa matukiimassa ovat juuri parhaat vuotensa taakse jättäneet naiset ja miehet.
Matupatjat ovat onnessaan, kun saavat nuoren miehen. Itku siitä tietenkin seuraa, kun mies saa oleskeluluvan ja jättää, kun patjan rahat ovat loppu.

Pitää myös muistaa, että asiaan liittyy myös miesrakkautta. Vanhat kiilusilmäukot tarkkailevat nuoria matu poikia. Eniten matujen puolestapuhujia löytyy puolueista, joiden politiikkojen vapaa-aika kuluu King Kong klubeilla.

Äänestä

Helpottaa maahan pääsyä kun vaimo on jo paksuna . Useammat naiset ovat suosionsa huipulla mahdollistaen maahanmuuton ja tietenkin asunnon ja muun mukavan .

Äänestä

Kaikki haluavat olla toisen ihmisen lähellä ja tuntea hellyyttä, vaikka valheellistakin. Siksi näitä nuoria miehiä suositaan. Täällä kommentoivien nuorten miesten paras kaveri on oikea käsi.

Äänestä

Jos 'rakastuttaisiin' vaaleisiin nuoriin suomineitoihin, ensimmäinen, Suomeen muuttoa odotteleva vaimo lapsineen saattaisivat ryhtyä mustasukkaisiksi. Parempi valita mahdollisimman ruma ja epätoivoinen ja tyhmä, niin ei tule varsinaisen vaimon kanssa liikaa selittelemisiä.

Äänestä
  • Kustantaja omaan elämään, niin se menee. Mutta entä sen naisen lapset, jäävätkö perinnöttä, jos nuor mies kuppaa rahat itselleen?

    Pitäkää huolta ÄIDEISTÄNNE!

    Äänestä

Sepä se. Miten noi ulkomaiset voi seurustella ali-ihmisten kanssa?

Äänestä

Kyllä me hemaisevat parikymppiset sinisilmäiset pellavapäiset eloveena tytötkin lovetamme komeita hyvinpukeutuvia, laadukasta partavettä käyttäviä, hyvä bodisia suklaasilmiä, jotka puhuvat ja pussaavat.

Muille friiduillekin tiedoksi, että esimerkiksi steissillä voitte tavata heitä. Menkää rohkeasti juttusille ja rakastukaa <3

Äänestä

Älkääpä pojat öyhöttäkö päät punaisina. Te ette tiedä rakkaudesta mitään.
Minä tiedän. ;)))

Äänestä

Keskivertomitta 5cm sumalilaisten yläpuolella. Valas kayttan luvan ma saan.

Äänestä

Että saisivat luvan olla maassa.
Nää suvakkiakat ovat oikeasti älyllisesti tyhmää tasoa, koska kenestäkään ei tiedä onko entisiä Isis-rikollisia tai pelkkiä hyväksikäyttäjäloisia.

Heistä ei ole tietoja, tulevat kehitysmaista taikka Koraanin maista ja tehtävänä valloittaa eurooppa.

Äänestä
  • Mistä sitä tietää yhtään kenestäkään millainen tämä on. Oli sitten suomalainen tai ei.

    Äänestä

Mikähän huuto tulisi, jos pakolaisiksi otettaisiin nuoria tyttöjä, ja vanhat lihavat ukot ryhtyisivät niitä naimaan?

Äänestä
  • Tuleehan Thaimaasta morsiamia Suomeen suomalaisille miehille vaikka eivät olekaan pakolaisia vaan tulevat lähinnä rahan takia Suomeen emänniksi jotta voivat auttaa perhettään Thaimaassa. He ovat arjen sankareita kahden maan välillä.

    Äänestä

  • mgihfg kirjoitti:

    Tuleehan Thaimaasta morsiamia Suomeen suomalaisille miehille vaikka eivät olekaan pakolaisia vaan tulevat lähinnä rahan takia Suomeen emänniksi jotta voivat auttaa perhettään Thaimaassa. He ovat arjen sankareita kahden maan välillä.

    tulevat eivät ole raiskaustilastojen kärkipäässä.

    Äänestä

No en kyllä ihmettele kun luen tätä palstaa miksi monet suomineidot valitsevat ulkomaalaisen miehen. :DDD

Äänestä
  • Juu, vaik olis vika mahis, niin suomi24pojut ei kelpais kellekkään, ei elovenatytöille eikä edes siiderivalaille.

    Äänestä

  • Tuskin tältä palstalta kukaan valitsee ylipäätään mitään.

    Äänestä

Siiderivalaiden lisäksi suomenruotsalaiset naiset ottavat kaikki ulkomaalaisen miehen.

Äänestä

Toisivat kamelin tullessaan. Kelalle voisi sitten ilmoittaa auttaneensa ulkomaalaista.

Äänestä

Ankkuri kiinnitetään tyhmimpiin ensinnä, joiden kautta valtaaminen alkaa.

Äänestä

Kyllä nainen jolla on vähän ylipainoa voi olla silti kaunis ja saattaa olla myös hyvä sängyssä. Olen nähnyt lihavia suominaisiakin käsikädessä lihavan suomimiehen kanssa. Lisäksi jos se ylipaino on ongelma niin voihan mamu kannustaa naistaan lenkille ja salille tai vaikka lenkkeilevät yhdessä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


hmmmmmmmmm kirjoitti:

rakastuvat suomessa huomattavasti vanhempiin ja yleensä ylipainoisiin naisiin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu