Kokoomus haali naisäänestäjiä aborttikannoillaan

Sentään joku uskalsi sanoa oman mielipiteensä.
6113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Järkevät naiset äänestävät Kokoomusta. Loput vihervasemmistoa.

Äänestä
  • Mutta ei Soinia jatkoon?

    Äänestä

  • Jaana ei kukaan äänestä sillä oli ajojahti typerää aika naivi ei ymmärrä todellisuutta tyhmää

    Äänestä

Lapsellinen nainen olen samaa niellä ajojahti typerä

Äänestä

Äänestän Soinia en Jaanaa ylimielinen ei aja kansan asiaa

Äänestä

Jeesus on vieläkin halvempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rohkeaa kirjoitti:

Sentään joku uskalsi sanoa oman mielipiteensä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu