Onko Göran Jumala vai piru?

Luittekos tekstin toiseen kertaan, minulle sieltä avautui uusia asioita!..Kuka on Göran ja mitä hän tekee täällä?
3100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Yrittävät tehdä kirjoittajasta, jotain mystistä..tekstihän oli täysin asiallinen!

Äänestä

Vai uutta, silkkaa fundispaskaa koko Göranin juttu.
Ei vaikuta paljon yläpää toimivan, epäilen ettei toimi alapääkään.

Äänestä
  • kirjoitti homojen sairaudesta täysin asiallisesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


henkeä salpaavaa kirjoitti:

Luittekos tekstin toiseen kertaan, minulle sieltä avautui uusia asioita!..Kuka on Göran ja mitä hän tekee täällä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu