Raiskauksista

Kuinka monta musliminaista euroopassa joutuu vuosittain paikallisen kristityn valkoisen miehen raiskaamaksi?
283
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvä kysymys ! Nyt minulle tulee se epäilys, että kyseessä on se oikea " Yksittäistapaus ".

1Äänestä

Taitaa olla niin että kristilliset raiskuuksiin taipuvaiset kristiilisesti kasvatetut miehet välttelevät näitä silpopilluja. Eli silpominen voi joissain tapauksissa olla pelastus seksuaaliväkivallalta. Kantsisikohan äärimeetuu-feminatsienkin harkita toimenpidettä itselleen?

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


PieniKysymys kirjoitti:

Kuinka monta musliminaista euroopassa joutuu vuosittain paikallisen kristityn valkoisen miehen raiskaamaksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu