Z-375 on hyvä tietää JFK:sta

Z-375 ei unohdu, vaikka servaajat haluaisivat.

Loppui ininä Doppelsteiniltakin, kun Z-375 tuotiin esille.
31320
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 31

Vanhimmat

Höpönlöpön! Minua ei kiinnosta Z-375. Z-313 kertoo totuuden takaa tulleesta luodista.

Äänestä
  • Totuuksia on vain yksi, totuus ei ole suhteellinen mihinkään.

    Äänestä

http://i52.tinypic.com/v4p8ab.jpg

Zapruderin filmi unohtumattomasti piirtyy kiukuttelevan häirikön mieleen :) Ei ainuttakaan merkkiä melonin kokoisesta verenpunaisesta reijästä takaraivossa.

Milloinkohan se häirikkö toimittaa niitä todisteita?

LÄLXD

Äänestä
  • Selvästi takaraivon verinen ruma reikä on filmiin väritetty mustaksi

    Äänestä

JFK-palstoja häiriköivä nettiterroristi päivystää palstoja 24/7 nenä kiinni ruudussa ja tapittaa turvonneilla silmillään, että milloin tulee ilmiannettavaa^^ Hankkisi töitä, niin olisi jotain tervettä mietittävää.

LALXD

Äänestä

JFK-palstoja häiriköivä palkka-trolli päivystää palstoja 24/7 nenä kiinni ruudussa ja tapittaa turvonneilla silmillään, että milloin tulee ilmiannettavaa^^ Hankkisi rehellisiä töitä, niin olisi jotain tervettä mietittävää.

LALXD

Äänestä
  • Kennedyn pää liikahti laukauksen voimasta sentin eteenpäin, eli olivain reaktio edestä ammuttuun luotiin.

    Äänestä

  • Occam kirjoitti:

    Kennedyn pää liikahti laukauksen voimasta sentin eteenpäin, eli olivain reaktio edestä ammuttuun luotiin.

    Liikahti muuten enemmän kuin sentin, eikä liikahdus koskaan tapahdu luodin tulosuuntaan. Kokeile vaikka ampua kalloos vaikka ritsoilla, pää heilahtaa siihen samaan menosuuntaan, mistä osuma tulee. Aina.
    Miksi tuota täysin selvää asiaa pitää yrittää jankata päinvastaiseksi?

    Äänestä

  • Doppelstein kirjoitti:

    Liikahti muuten enemmän kuin sentin, eikä liikahdus koskaan tapahdu luodin tulosuuntaan. Kokeile vaikka ampua kalloos vaikka ritsoilla, pää heilahtaa siihen samaan menosuuntaan, mistä osuma tulee. Aina.
    Miksi tuota täysin selvää asiaa pitää yrittää jankata päinvastaiseksi?

    Olet ilmeisesti ampunut ritsoilla omaan päähäsi? Asia selvä, osaankin asettaa juttusi oikeaan viitekehykseen tästä lähin.

    Äänestä

  • Doppelstein kirjoitti:

    Liikahti muuten enemmän kuin sentin, eikä liikahdus koskaan tapahdu luodin tulosuuntaan. Kokeile vaikka ampua kalloos vaikka ritsoilla, pää heilahtaa siihen samaan menosuuntaan, mistä osuma tulee. Aina.
    Miksi tuota täysin selvää asiaa pitää yrittää jankata päinvastaiseksi?

    Jos luoti osuu tietyssä kulmassa kalloon niin pää saattaa kiertyä kuten videolla näkyy. Pää on kiinni hartioissa kaulan ja niskan avulla mutta jos ei olisi ja luoti osuu siitä kulmasta niin pää lähtisi pyörimään. Tähän perustuu esimerkiksi kierre jalkapallossa ja biljardissa.

    Virallisen tiedon mukaan Oswald toimi yksin ja ampui laukaukset tornista josta on ilmeisesti erittäin vaikea ampua siinä ajassa ne laukaukset, eikä Oswald ollut mikään huippuampuja. Mahdollista toki, mutta jos virallista tietoa lähtee kumoamaan niin siinä on se ainoa omituisuus.

    Äänestä

  • Harmi hyvä ketju tuli täyteen

    Äänestä

2) Todiste 2. Conallyjen käytös:

Välittömästi kuvernööripari Conallyt huomaavat Greerin ampuvan.
Keskittäkää katseenne auton keskellä istuvaan Teksasin kuvernööripariin, jotka ovat SS-agentti Greerin tulilinjalla.
Molemmat vilkaisevat hätäisesti kuskin suuntaan, ja suojautuvat sitten matalaksi.
Heidän kehonsa kieli ei jätä sijaa arvailuille, molemmat reagoivat EDESTÄ tulevaan uhkaan, eli kuskin ampumaan laukaukseen.
Conallyt eivät tosin tiedä KETÄ Greer ampuu, onhan hän turvamies, joten Conallyt todennäköisesti olettavat Greerin vain vastaavan salamurhaajan tulitukseen.
Mrs. Conally huudahtaa "HE aikovat tappaa meidät kaikki"

Äänestä

Ja vähän ennen laukauksia turvamiehet käskytettiin pois!

JFK assassination: Secret Service Standdown

Kaksi SS-agenttia oli määrätty seuraamaan Kennedyn autoa juosten, ja tarpeen vaatiessa roikkumaan Kennedyä kuljettaneen auton takaosassa olevissa kahvoissa.

Vähän ennen murhaa, takana olevasta SS = Salaisen Salamurhapalvelun autosta yksi SS-agentti käskyttää nuo kaksi turvamiestä pois. Toinen pois komennettu levittelee ihmeissään käsiään, kaveri on selvästi hämmästynyt.

Käsiään levittelevä SS-agentti on Henry Rybka, hän kuoli 1975 sydänkohtaukseen. Ei vaikuta kovin vanhalta videossa tuo Henry, joten syytä olettaa, ettei sydänkohtaus ollut luonnollinen.

Turvamiesten poiskomennus liittää siis takana autossa tulleet SS-agentitkin vahvasti murhasalaliittoon, lukuun ottamatta tietenkin SS-agentti Clint Hilliä, tämä vertaansa vailla oleva sankari ja rehellinen mies, ainoana agenteista reagoi laukauksiin ja yritti suojella Kennedyjä loikkaamalla Kennedyjä kuljettaneen auton kyytiin vauhdista.

Myöskään Kennedyn autoa jalan seuranneita kahta SS-agenttia ei voi yhdistää salaliittolaisiin, tästä on todisteena SS-agentti Henry Rybkan käsien levittely, murhasalaliittolaiset estivät häntä tekemästä työtään ja olemasta siellä, missä hänen olisi pitänyt olla hänelle annettujen alkuperäisten ohjeiden mukaan.

Äänestä
  • Tää Rybka tyyppikään ei ollut mukana salaliitossa

    Äänestä

Kiinnittäkää huomiota filmillä näkyviin pukumiehiin nurmikolla, mistä he ovat tietäneet ottaa aitiopaikat murhasceneen?

Rikollisella varjohallituksella on ollut tapana järjestää näyttäviä salamurhia ja terroritekoja, ja sitten dokumentoida ne kaikista suunnista.

Kaksi pukumiestä kuvasi salamurhaa myös tien toiselta puolen, eli samalta puolen kuin juutalainen Zabruder, mutta huomattavasti lähempää.

Eli 6 mustiin pukeutunutta pukuhemmoa passissa TÄSMÄLLEEN salamurhapaikalla!

Äänestä
  • Katsojatkin oli häädetty murhapaikalta.

    Äänestä

Autot kulkee lujaa

Äänestä

Mitä ihmettä tässä maailmassa oikein tapahtuu? Alkuperäiseltä videolta näkee täysin selvästi, kun katsoo kuljettajaa, että tällä on pistooli vasemmassa kädessä kun tämä kääntyy nopeasti taakse päin ja ampuu Kennedyä otsaan.

Onko totta ettei kukaan muu tätä täysin selkeää videon todistamaa asiaa näe?

https://www.youtube.com/watch?v=95UqgyJFX-I




https://www.youtube.com/watch?v=95UqgyJFX-I

Äänestä
  • Asetta ei näy, koska se on kuvankäsittelyllä poistettu

    Äänestä

salaisenmurhapalvelun kaveri teki sen autostakäsin

Äänestä

Muista tunnussana

Äänestä

Kannattaa keskittyä ja keskittää katse olennaiseen.


aijaa.com/5Qfm4x Kennedy pääosuma gif

Keskittäkää katseenne auton keskellä istuvaan Teksasin kuvernööripariin, jotka ovat SS-agentti Greerin tulilinjalla.

Molemmat vilkaisevat hätäisesti kuskin suuntaan, ja suojautuvat sitten matalaksi.

Heidän kehonsa kieli ei jätä sijaa arvailuille, molemmat reagoivat EDESTÄ tulevaan uhkaan, eli kuskin ampumaan laukaukseen.

Äänestä
  • Kuv. John Connally totesi painokkaasti: Ensimmäinen laukaus ei osunut minuun. Toinen oli kuin nyrkinisku selkääni.

    Äänestä

  • Conally peloissaan puhuu puuta heinää

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Conally peloissaan puhuu puuta heinää

    Puhui totta. Saattoi kyllä pelätä, koska kertoi totuuden.

    Terv. Pikku-Panu 172 cm

    Äänestä

Kiljun+vaikutukset+aivoihin+on+järkyttävät.+Kiljusiepon+höperöys+johtuu+kiljun+käymisprosessissa+syntyneistä+myrkyllisistä+yhdisteistä.+Nämä+myrkyt+tuhoavat+aivosoluja+n.+3+x+nopeammin+ja+tehokkaammin,+kuin+alkoholi+yksin.+10+vuotta+kiljukännejä+on+sama+kuin+33+vuotta+kossukännejä.+Vaihtaisit+nyt+sinäkin+kossuun,+että+säästyy+sun+aivoista+se+jäljellä+oleva+2%LOLXD

Äänestä

Mitä se sekopäää jutskulortto taas valehtelee ja satuilee.

Äänestä

Olenko täysin väärässä jos yhteenvetona totean, että valejuutalaiset murhasivat Kennedynkin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Z-375 kirjoitti:

Z-375 ei unohdu, vaikka servaajat haluaisivat.

Loppui ininä Doppelsteiniltakin, kun Z-375 tuotiin esille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu