sain saman ehdokkaan jota äänestin silloin kun kuuluin kirkkoon😀
Samoja vastauksia meillä oli 77%.
Oletko sinä tehnyt testi 🤓❓
Tein seurakuntavaalien vaalikoneen testin ja
7
126
Vastaukset
- SocialJusticeFORALL
Yritin tehdä. Menin apteekkin ja kysyin raskaustestiä, mutta naisapteekkari naispuolisine apulaisineen vain nauroi minulle päin naamaa. Aion valittaa tasa-arvovaltuutetulle. Mielestäni se, että olen mies, ei oikeuta pilkkaamaan minua, jos haluan tehdä raskaustestin!!!!!
- poikkeuksella.kertanikki
Sinulle kävi kuin Juha Vuoriselle, joka krapulassa puri vahingossa itseään ja meni sitten eläinlääkäriin pyytämään rabiespiikkiä. Ei saanut. Täyteen tasa-arvoon on vielä pitkä matka.
- lahesta
Eikö Toivola olekaan ehdolla?
65% minulla.
83 % natsasi yhden ehdokkaan kanssa. Seiväshyppääjä Jouko Mäki-Lohiluomankin kanssa 80 %.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet
Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.9511275Oliko pakko olla taas tyly?
Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli712947Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä312692- 1692204
- 582103
Kemijärven festarit 2025
Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️222077Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!
Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h1392040Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?331938- 1031542
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411316