Voi hyvänen aika, että ovatkin hauskan komedian keksineet, kun tuon Salatut Elämät -sarjan ovat luoneet. Harmittaa, etten ole aiemmin katsonut ko. sarjaa. Saa aina vedet silmissä nauraa, kun näyttelijät ylinäyttelevät ja nolaavat itsensä. Mahtaa olla käsikirjoittajilla hauskaa miettiessään omasta elämästään kohtauksia tuohon sarjaan.
Olettekos muuten ajatelleet, että jossain on todella tuollaista....
Upea tosielämästä kertova sarja. Lisää!!!!
Olettekos muuten ajatelleet, että jossain on todella tuollaista....
Upea tosielämästä kertova sarja. Lisää!!!!
Vastaukset 1
Vanhimmat
en ole vielä ikinä nähnyt sarjaa/elokuvaa mikä ei olisi täyttä komediaa.maailmassa ei ole yhtäkään näyttelijää joka osaisi olla uskottava roolissaan.tässä naurettavimmat sarjat ja elokuvata mitä olen katsonut:
pokemonit,kaikki mukamas tosi tv hömpötykset,kaikki nelosen saippuasarjat esim. passion,sunset beach jne.
ja leffoista kaikki fantasia rahastukset niinkuin potterit,sormusten herrat ym. star warssit,kaikki muun maalaiset kuin amerikkalaiset leffat on myös ihan hanurista esim. ranskalaiset on järkyttävää kuraa eikä espanilaisisskaan kehumista.
nuo saa mut nauramaan tai jopa itkemään pahasta olosta minkä saan kun oksettaa edes ajatella tuollaisia kökköjä.nyt yrjölle yäk!!